Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja]Wyraź swoją opinię o serwerze !


WieHajster

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Temat ma służyć do Porównywania Serwerów Metin2. Przykład :

 

1326786628-U215643.png

 

Ktoś " - Cześć, ostatnio zacząłem grać na xxxx, warto ? Bo słyszałem że administracja nawala. "

Ktoś2 " - Tak, z pełną szczerością zapraszam na serwer, miła atmosfera sprzyja grze. "

 

1326786628-U215643.png

 

Zapraszam do wyrażania opinii .

 

Inne posty typu " Oo, zaraz ci temat zamkną " Będą nagradzane raportami !

1326786628-U215643.png

 

1329679176-U173186.pngjbnYjmf633fsA9.png

 

34247.png

 

| babcyna_aka_krul_metinczykóff. | members. | technolove_loff. | mpc hejt team. |

 

1326786628-U215643.png

Opublikowano

Up,

 

Nie , nie startuję.. Nie mam szans. Aczkolwiek na Kid'a może.

 

Proszę o pisanie postów na Temat !

 

Chętnie udzielę odpowiedzi na każde pytanie dla każdego serwera.

 

1326786628-U215643.png

1326786628-U215643.png

 

1329679176-U173186.pngjbnYjmf633fsA9.png

 

34247.png

 

| babcyna_aka_krul_metinczykóff. | members. | technolove_loff. | mpc hejt team. |

 

1326786628-U215643.png

Opublikowano

Up,

 

Wiem, jestem żałosny.. ale trzeba poruszyć trochę ten dział.. ciągle wszyscy są oburzeni, ponieważ serwery są bebe. ;>

 

1326786628-U215643.png

1326786628-U215643.png

 

1329679176-U173186.pngjbnYjmf633fsA9.png

 

34247.png

 

| babcyna_aka_krul_metinczykóff. | members. | technolove_loff. | mpc hejt team. |

 

1326786628-U215643.png

Opublikowano

Ja tam polecam Tilian2 ^^ Mówię wam taki serwer zdarza się raz na tysiąc ... Lourt profesjonalny człowiek do tego bardzo miły ;]

Już po beta testach widać, że włożono w serwer wiele czasu, aby stworzyć zbalansowaną i nie monotonną rozgrywkę

b8o4ya.jpg

ŻYCIE NA KRAWĘDZI X D

Opublikowano

Up,

 

Oczywiście zgadzam się z tobą.. Serwer profesjonalny. Dostałem się na Pre-Betę, ale na moją niekorzyść musiałem szybko zejść z komputera.

Przez to nie byłem na pre-becie , a inni wykryli Wszystkie bugi. Polecam !

 

1326786628-U215643.png

1326786628-U215643.png

 

1329679176-U173186.pngjbnYjmf633fsA9.png

 

34247.png

 

| babcyna_aka_krul_metinczykóff. | members. | technolove_loff. | mpc hejt team. |

 

1326786628-U215643.png

Opublikowano

Zaczekajcie, aż Tilian wystartuje, a później mówcie jaki jest super. Tydzień temu pół MPC się zasrać miało na euphorią, a ja się dziś pytam co to ku*wa jest euphoria?

Opublikowano

Up,

Także polecam serwer, dużo nowości , Administracja zachwyca.

1326786628-U215643.png

 

1329679176-U173186.pngjbnYjmf633fsA9.png

 

34247.png

 

| babcyna_aka_krul_metinczykóff. | members. | technolove_loff. | mpc hejt team. |

 

1326786628-U215643.png

Opublikowano

@UP bez obrazy ,ale wku****** mnie takie osoby jak ty . Ile mam raz do holery pisać że tam da się grać bez is'a allegro itp. Każdy tam coś osiągnął bez IS'a i z nim więc nie przesadzaj .

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie przesadzajmy, bony dropią jak krew z nosa.

 

Dla mnie ten serwer jest łatwy ( Balmora ). Tylko te KU.

1326786628-U215643.png

 

1329679176-U173186.pngjbnYjmf633fsA9.png

 

34247.png

 

| babcyna_aka_krul_metinczykóff. | members. | technolove_loff. | mpc hejt team. |

 

1326786628-U215643.png

Opublikowano

Ja zapraszam na serwer VabileMt2, już podczas bety nie było bugów jedyny problem który i tak został rozwiązany to padające kanały.

Teraz już tego nie ma... ja gram od początku i jestem bardzo zadowolony.

 

Polecam wszystkim serwer średnio/łatwy, miła atmosfera szybki exp, dobrze zrobione bony, administracja co kilka dni coś dodaje, Cały serwer ogarnia Wraith,

Event/strone/sprawy techniczne/kontakt z graczami on jest od tego. By z nim pogadać trzeba się wcześniej umówić na konkretna godzinę. Wiem bo juz rozmawiałem z nim

bardzo miła i sympatyczna osoba dobry kontakt i konkretny, Shaq jest sponsorem który nie zawodzi w tej sprawie przykładowo inny ich serwer Slaris2.... Jaki był ultra hard mało gracz ale i tak dla nich go opłacał chodź tracił zawsze nic się nie wracało... ja to doceniam. Dzięki slaris2 poznałem mnóstwo ciekawych osób. Pozdrawiam ich..

 

Wiec Vabile tez będzie stabilnym serwerem i nie ma się co bać.

Kilka słów z mojej strony do was gracze

 

 

Zapraszam na serwer VabileMt2, już podczas bety nie było bugów jedyny problem który i tak został rozwiązany to padające kanały.

Teraz już tego nie ma... ja gram od początku i jestem bardzo zadowolony.

Polecam wszystkim serwer średnio/łatwy, miła atmosfera szybki exp, dobrze zrobione bony, administracja co kilka dni coś dodaje, Cały serwer ogarnia Wraith,

Event/strone/sprawy techniczne/kontakt z graczami on jest od tego. By z nim pogadać trzeba się wcześniej umówić na konkretna godzinę. Wiem bo juz rozmawiałem z nim

bardzo miła i sympatyczna osoba dobry kontakt i konkretny, Shaq jest sponsorem który nie zawodzi w tej sprawie przykładowo inny ich serwer Slaris2.... Jaki był ultra hard mało gracz ale i tak dla nich go opłacał chodź tracił zawsze nic się nie wracało... ja to doceniam. Dzięki slaris2 poznałem mnóstwo ciekawych osób. Pozdrawiam ich..

Wiec Vabile tez będzie stabilnym serwerem i nie ma się co bać.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/577754-vabile-mt2pldedyk/

 

sygnampc.jpg

 

Ortografia bardzo zanika, znaki polskie. Bo przecież nie ma różnicy czy robi się komuś łaskę czy laskę ...

 

 

1id6km.gif

Opublikowano

2 Up,

 

Mam konto na pre-becie, wszedłem i od razu zobaczyłem, iż warto.. Ogólnie spooko serwer.

 

Patrz skrzynkę.

 

PS : OtherWorld2 też niczego sobie.

1326786628-U215643.png

 

1329679176-U173186.pngjbnYjmf633fsA9.png

 

34247.png

 

| babcyna_aka_krul_metinczykóff. | members. | technolove_loff. | mpc hejt team. |

 

1326786628-U215643.png

Opublikowano

a ja mam pytanie czy ktoś wie co się dzieje z administracją EmperialMT2 ? serwer dość stary lecz opuszczony bo GA rozdał eq "navi" miał być reset kont aby się tego pozbyć a tylko podwyższył ceny w is. serwer zrobiony w celach zarobkowych? podnosi ceny bo z dnia na dzień gra mniej osób? jak ktoś wie co on odpier**** proszę dać znać ; )

 

Opublikowano

Jak najabrdziej NeoraMt2. Jak na razie najlepszy serwer na rynku. Pozostale nic ciekawego, to samo co widzimy przez pare lat.

Opublikowano

No i co Ci da Tiveria s2 ? ;x

Szczerze to nudny serwer wolę grać na Nawie.eu i chyba trzeba się takiego serwera s2 domagać chociaż jeżeli masz na Tiveri troszkę szczęścia to polubisz ten serwer

1331059428-U215643.gif

 

Tyle się namęczyłem ;x

kierzek rlz ;333

Opublikowano

tak jak UP warto czekac na OW2

 

Mickej =Pro Technik nie ma lepszych plikow na MPC jak Jego i nigdy nie Bedzie

 

a dzis moze juz bedzie start lub jutro na 100% o 12.00

23semvo.png

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Polecam Mystiqe. Ogarniety team, mila atmosfera, duzo niespodzianek i codziennie mini eventy. Moze tylko za malo lufdzi, ale i tak polecam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...