Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zpmt2 S3


piti166

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Da ktos adres strony do latki tego serwa?? bo patrzylem w kazdej kategori i cos nie moge znalezc...

P.s tak przy okazji .... http://img193.imageshack.us/img193/5730/wtauthcodephp.png

down thx masz 5 ale mi zawsze za 2 razem wchodzi wiec macie nowy up

gg 5908582 nie pisz jak jestes noobem!!

Jak uwazasz ze xdanielxmc jest spoko modem wklej to do swojej sygny

by piti166 :P

Jeśli sądzisz ze dordo12 to spoko ziomek wklej to do swojej sygny

Opublikowano
Z obrazkami do tematu gdzie przepisują obrazki.Poza tym możesz wejść w temat gdzie są all znaczki chińskie potrzebne do rejestracji ^^.

powiedzialem ze przy okazji...

Powie ktos w koncu w ktorej zakladce tam sa latki i clienty??

gg 5908582 nie pisz jak jestes noobem!!

Jak uwazasz ze xdanielxmc jest spoko modem wklej to do swojej sygny

by piti166 :P

Jeśli sądzisz ze dordo12 to spoko ziomek wklej to do swojej sygny

Opublikowano

jeszcze nikt chyba latki nie ma a ty o spolszczeniu...

gg 5908582 nie pisz jak jestes noobem!!

Jak uwazasz ze xdanielxmc jest spoko modem wklej to do swojej sygny

by piti166 :P

Jeśli sądzisz ze dordo12 to spoko ziomek wklej to do swojej sygny

×
×
  • Dodaj nową pozycję...