Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[tut] Jak Zrobić Sobie Konia?


Noobel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja pierdole 1 dobry koles ma boja i sie cieszy i a inni czemu mowicie ze to Gowno jak nawet 1 lv konia nie masz.

 

 

Nupy.

sygna4.jpg
Opublikowano
Ja pierdole 1 dobry koles ma boja i sie cieszy i a inni czemu mowicie ze to Gowno jak nawet 1 lv konia nie masz.

Nupy.

 

 

Ja tam już bojowca miałem na 3 privach^^.Teraz na Wingm robie, więc mi tu nie mów takich głupot, i proszę Cię, skorzystaj czasem ze słownika.

Ubiegły nick:W-A-R-R-O-C-K [*]

 

Banik ! :D

 

Grałem na longjuyt2 s1.

Woj mental 87lvl.

Skile :

Duchowe P Silne P Walniecie P Uderzenie miecza P Tapniecie P

 

Moje najlepsze 8 lat to Rap...

8539.gif

10500.jpg10161.jpg

4831.gif10444.gif

30384.png30776.gif

30041.jpg30023.png

 

Qyyt2

 

78lvl Czas gry : 2 dni (1 08 09)

Eq.Syfne, stal +6 magnetyk +6 ebo +9 lwia +8 :)

 

Priv serwer metin2=strata czasu.

Opublikowano

No lol ja nawet nawet maialem militara na Longju3 i NewLongju.Te servy byly dawno temu a poradnika jeszcze nie było

 

Up: Jak reflektujesz to zrób taki tut.

Pewnie jestes w tym perfect.

sygna4.jpg
Opublikowano

to jest glupota graczy... nic takiego nie ma. Po zrobieniu lvl-u konia trzeba odczekac 24h-30h. Też lvlu nie da sie zrobic gdy kon jest zmeczony lub glodny... Takie rzeczy to sie z PL-U wie...

Opublikowano

No nie wiem o co chodzi :/

Zrobiłem konia i dostałem zdjęcie.

Zalogowałem się na chinola, kupiłem medal poszedłem do stajennego wybrałem 2 i pojechałem do punktu (staruszka). Później wróciłem do stajennego, i wybrałem 2. Lvl konia się nie podwyższył, a medal nie znikł.

Wie ktoś co mam teraz robić?

//Zakaz gifów-Dektored

Opublikowano

Żeby misje zaliczyło musisz kliknąć w misje po lewej str ekranu

ja tez się tak zdziwiłem. ale ja mam buga na longjuyt2 s2

musze dojechać do 2 pkt a jest tylko 1 2 razy misje zaczynałem i tak samo.

bylem w M2 ale tak tez nie ma 2 pkt

 

 

 

2mo740k.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...