Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gra przeglądarkowa - która godna uwagi ?


Mihau.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gladiatus.pl s1 moge pomoc

gangsters.pl lvl niski mam bo 30 . Ale za to zarobki 85-90mil z gildi .Gildia moja istenieje od paru miesiecy

settlers przez neta naprawde fajna rzecz ;-)

Shakes&Fidget tez spoko gra lecz dawno nie gralem.

BUM

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Plemiona najlepsza gra moim zdaniem, teraz moze troche traci na wartosci przez to co robia administratorzy ale mozna sie przywyczaic, gra jest ciagle rozbudowana i ciagle innowacje apropo konta premium dochodza co jednych moze zachecac a innych wrecz odwrotnie do tej gry.

b_560_95_1.png

Opublikowano

Wszelakie gry od BigPoint, maja ich naprawde duzo i rozne rodzaje, odstrasza jedynie to ze wiekszosc jest Pay To Win, dalej, Grepolis, jesli lubisz F1 to polecam https://www.f1onlinethegame.com/ zeby sie poscigac , lub bardzo rozbudowany menadzer F1 http://gpro.net, trzeba troche poglowkowac zeby wygrywac, za 2 wyscigi zaczyna sie nowy sezon. Duzo czasu tez spedzilem przy The West.

Opublikowano

a ja polecam greepolis chyba najfajniejsza na przeglądarke lub Darkorbit lecz do mmorpg lecz zalicza się do Via www

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...