Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co sądzicie o tym sprzęcie?


Acald

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć!

 

Co sądzicie o podanym prze zemnie sprzęcie?

Co byście zmienili?

Czy pójdzie na takim sprzęcie BF3 na medium/high/Ultra?

 

Wypowiadajcie się !

 

 

Sprzęt ;

 

Procesor http://www.morele.ne...i52500k-358735/

Płyta główna: ASRock P67 Pro3 (B3)

Pamięć GeIL DDR3 4GB 1333MHZ VALUE PLUS CL9 (GVP34GB1333C9SC)

Karta graficzna ASUS Geforce GTX 560 1GB

Napęd DVD: Sony AD-5280S-0B

Obudowa SilentiumPC Brutus 410

Zasilacz: Thermaltake Smart 530W

 

Za cały sprzęt 2300 zł z groszami .

 

Pozdrawiam .

Opublikowano

Ładnie dobrany. Niezły proc, karta i płyta, obudowa dobra, a zasilacz wygląda OK.

Ale czy na serio nie możesz zainstalować tego BF3 i sprawdzić? Za trudno?? NO TAK! Przecież dużo łatwiej napisać taki temat na empece...

Co z tego, że było 100000 tematów z bardzo podobnymi podzespołami.

Opublikowano

Tak , łatwiej jest zainstalować oczywiście, zgadam się z tobą tylko jest jeden problem, ze ja ten sprzęt mam na oku ponieważ chcę go zakupić =D tak, mój błąd nie wspomniałem o tym na początku, wybacz kolego ;D

 

Poczekam jeszcze na wypowiedzi innych użytkowników ! :>

Opublikowano

Capi:

 

Kolega ma ta grafę (NineTales) i powiem tyle:

 

Bez zmiany coolera na Accelero lub upgradu bios'a GPU to DCUII chodzi, jak suszarka, odkurzacz.

 

Jeśli jeszcze nie kupiłeś to zmień GPU na GTX560Ti. Non ti też daje rade w BF3, ale Ti o wiele lepszy.

Opublikowano

Nie masz szans na Óltyra. Może ledwo ci na high pociągnie ale na multi to nawet na high nie licz

Pójdzie mu na ultra w fhd na multi nie wypowiadaj się bo ci na temat bf3 i wymagań nie wiesz

graphic.png

Opublikowano

Nie masz szans na Óltyra. Może ledwo ci na high pociągnie ale na multi to nawet na high nie licz

 

Nie masz tej karty to nie wiesz. Powiem Nine żeby zapodał swojego GTX560 zmodowanego na GTX560Ti. BiosMod, który odblokował mu brakujące CUDA cores + 1GHz na rdzeniu.

 

Ultra śmiga, jak miło w 50+ FPS (odblokowane cuda + duże oc na accelero)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...