Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ukradli mi konto w metin2 co robić ?


ZbanowanyZaNic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dnia 11.03.2012 o godzinie 21.15 ukradziono mi woja 58 lvl

Mam pytanie co mam zrobić koleś ukradł mi konto oszukując mnie że da mi konto na innym serwerze ja głupi dałem się oszukać zaakceptowałem wiadomość która przyszła na emaila.Nie zaakceptowało tej wiadomości i koleś poprosił o mojego emaila z tym kontem ja mu dałem a tu niespodzianka facej w żywe oczy powiedział mi ,,chciałbyśhahanq,, Dacie mi jakomś rade co moge zrobić żeby odzyskać konto i maila czy moje kretyństwo jest do nie do naprawienia

Opublikowano

Handel postaciami zakazany chyba jest, a to w to wnika bodajże.

 

zagraj od nowa. zrob sobie szamana, wbij 15 lvl znajdz jakiegos kumpla 71 np znajdz lacznika i do v2. w 600 min wbijesz 45 lvl : )

Nigdy nie trać czasu dla kogoś, kto nie ma go dla Ciebie ! :))

Opublikowano

Miałem dwie transakcję takie jak ty.

1. Dałem 5kkk za Konto.

Koleś dał mi passy, e-maila i hs do e-maila, następnie ja mu 5kkk.

2. Konto za Konto (na innych serwerach)

Koleś dał mi passy, e-maila, hs do e-maila dopiero po 30minutach dałem mu swoje konto.

 

Nie ogarniam jak mogłeś tak łatwo dać się oszukać.

Jeżeli na 100% nie wiesz czy dana osoba jest uczciwa

To czemu dajesz jej passy? Pomyśl sobie że ten woj

Warty jest ok. 40zł.

 

Nic nie można teraz zrobić. Konto jest w 100% jego własnością.

Ale nie smutaj, człowiek uczy się na błędach. ;)

 

@ Edit:

// Moim zdaniem ten cały temat to wymysł twórcy.

Wątpię że wp.pl odda ci Ci e-maila. Jeżeli ci odda, a pewnie

Tak napiszesz, to oznacza że temat zrobiłeś żeby wbić 10postów.

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

nic mu GF ani Policja nie zrobią skoro byłeś naiwny i mu powierzyłeś emaila. Jednym słowem Wszystko stracone.

13974416597414485934.png

by MychaGame

Opublikowano

Hmm a może inaczej moge zadzwonić do wp.pl że nie pamiętam passów mam jeszcze powiązane konto z tym e-mailem inne na wp.Da się coś w ten sposób zrobić.Musze coś zrobić w tydzień bo inaczej stracę te konto

Opublikowano

Daruj sobie chłopię te postać.Ośmieszysz się tylko na policji a i tak z tym nic nie zrobią. Maja dużo ważniejsze sprawy niż kradzież nie istniejącej w rzeczywistości postaci.

94051081471225724789.jpg
Opublikowano

mi okradli konto 78 lvl wiedzialem kto wyslalem mu kaylogera przez gg i mam postac + jego eq yangi

:)

 

polecam ci zrobic tak samo innego wyjscia nie ma

Słowa te nigdy nie zginą choć sam prawie raz umarłem

Choć bym miał się sam ukrywać, moje słowa w net wypłyną

Będą walczyć gdy w ukryciu zajmę się swoją rodziną

Opublikowano

Jedno słowo pierdol PL tam grają tylko złodzieje. Dla pocieszenia pisz do mnie prywatną wiadomość pomoge ci znaleśc serwa dla cb.

post-510076-0-01299400-1327678368_thumb.png

Pozdrawiam

Czy to nie absurdalne, że wspomnienia o dobrych czasach o wiele częściej doprowadzają do łez, niż wspomnienia o tych złych?


 


EliteMt2     I3artiBM (sura 250lv)  sprzedany na moich warunkach ...(


NovaMt2    ProWojownik (wojownik 119lv serwer upadł 6 lata temu)

Opublikowano

Też nie radze grać na PL drożyzna w ***. Więcej zabawy jest na privach gdzie siepiesz ze skili np Xenoxie po 600k :D

1324978961-U410534.png

Doradca w grze World of Tanks

Opublikowano

Więc tak dzwoniłem do wp.pl i wydzieli że ktoś z innym ip zmienił hasło wyśle sms tam na nowe hasło i bd git

 

Wiec tal dzwoniłem do wp.pl i widzieli że ktoś z innym IP zmienił mi hasło.Mam wysłać sms tam i mi oddadzą maila.Sellne tego woja na allegro jak odzyskam zapomnę chociaż o tej sprawie i nię bd tak naiwny

Opublikowano

to teraz uważaj na takich ludzi ;> i nie daj się więcej zrobić tak .

75775358773159538492.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...