Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Multi kill 4s eg czyli jak sie walnie 1 moba dednie sie all do okola


stat99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Wiem że jest juz taki temat od dr bob'a ale tu są pliczki do podmieniania a nie zaden ,,program''

Trzeba podmienić te pliki w folderze TCD

Link download

https://rapidshare.c...4/Modificad.rar

 

 

Link scan

https://www.virustot...bab14/analysis/

 

W tytule all zapisane. :>

Licze na like dobijmy te 50 :>

@Edit ja nie zrobilam tych plikow tylko poprostu temat z nimi znikł i ja odnowiłam

@edit2 modek zdejmij z 15% proszęę

tyrtyu

Opublikowano

tak tak polecam ja zadnego multi killa nie sciagalem tylko od kumpla dostalem te wlasnie pliczki ;) leci "lubie to " zauwazylem ze ostatnio duzo osob szuka multi killa to napewno sie przyda ;)

Opublikowano

tak tak polecam ja zadnego multi killa nie sciagalem tylko od kumpla dostalem te wlasnie pliczki ;) leci "lubie to " zauwazylem ze ostatnio duzo osob szuka multi killa to napewno sie przyda ;)

Dzięki za słowa otuchy, To mnię motywuje. Do tworzenia innych tutk'ów zabieram sie od kolejniej Niedzieli

tyrtyu

Opublikowano

I jak sie dednie tego jednego a potem te pozostalo w kolo to one tez dadza exp ?

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

Opublikowano

Nie.

Jak np. jesteś magiem to jak zaczniesz atakować(podstawowy atak)

to we wszystkie strony leci. I tak leci za to exp.

Gram w CS 1.6 pod nickiem [M]aster.

A w 4Story PL i EG: Raysiln.

MPCForum upada ! To koniec !

AMEN.

Opublikowano

Download mi nie dziala czy all ?

 

Dobra sory dziala jak komus nie dziala na operze kliknijcie na link scrolem

 

a jesli chodzi o pliki to trzeba wrzucic do folderu Tcd w 4story ...

 

 

 

 

Pomogłem daj + :]

 

a opcje auto on ?

czy jak ?

 

zal wykrywa -,-

 

Do zamkniecja ...

Opublikowano

Download mi nie dziala czy all ?

 

Dobra sory dziala jak komus nie dziala na operze kliknijcie na link scrolem

 

a jesli chodzi o pliki to trzeba wrzucic do folderu Tcd w 4story ...

 

 

 

 

Pomogłem daj + :]

 

a opcje auto on ?

czy jak ?

 

zal wykrywa -,-

 

Do zamkniecja ...

Nie znasz sie? To sie nie wypowiadaj. To są pliki do folderu TCD wiec niektore antyviry maja to za virusa. Jest on nieszkodliwy. Nic nie zamykac bo hack 100% sie przyda.

tyrtyu

Opublikowano

a mam malutkie pytanie. ponieważ Na wizardzie warriorze to dziala a co mam zrobic żeby działało na archerze lub assasinie ??

Opublikowano

Niestety nie działa to jak sie strzela z łuku/kuszy ale jak masz luka to tez mozesz bic mieczem prawda?

tyrtyu

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...