Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pytanie] jakie gry pójdą mi na laptopie toshiba


PanTenorek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakie gry pójdą mi na laptopie toshiba satellite L750-1ME?

 

Klasa procesora

INTEL CORE i5

Kod procesora

i5-2430M

Prędkość procesora

2.4 GHz

Dysk twardy

640 GB

Ilość pamięci RAM

4 GB

Rodzaj zainstalowanej pamięci RAM

SO-DIMM DDR3 1333 MHz

Pamięć RAM rozszerzalna do

8 GB

Ilość banków pamięci

2

Ilość wolnych banków pamięci

1

Przekątna ekranu

15,6"

Typ ekranu

WXGA (LED)

Powłoka ekranu

BŁYSZCZĄCA

Maksymalna rozdzielczość ekranu

1366X768

Karta graficzna

NVIDIA GEFORCE GT 520M

Pamięć karty graficznej

1024 MB

klklgv.jpg
Opublikowano

Pograsz w każdą grę tylko nie na ULTRA oczywiście :P Wykręć go troszkę MSI Afterburner i wtedy będzie konkret

NVIDIA GEFORCE GT 520M

Czy ty na głowę upadłeś? Na GT520M w każdą grę? Jak odpali BF3 to już będzie sukces, bo komfortowo grać nawet na Low raczej nie dasz rady.

Wszyscy się chwalą, to i ja się pochwalę:

 

PC:
  CPU: 
Intel Core i7 6700K @ 4.5GHz
  COOLER: SilentiumPC Fortis 3 v2
  MOBO: MSI Z170A-G43 Plus
  RAM: 2x8GB HyperX Fury Black 2400MHz CL15
  GPU: Palit nVidia GeForce GTX1070 JetStream @ 2012MHz/4004MHz
  AUDIO: AIM SC808
  SSD: Goodram Iridium Pro 240GB
  HDD: Western Digital Caviar Blue 1TB 
  PSU: SilentiumPC Enduro FM1 550W
  CASE: SilentiumPC Pax M70 Pure Black v2
  OS: Windows 10 Pro 64bit

PERYFERIA:
  Monitor: 
Eizo EV2450
  Audio: Technics SA-AX540 + Altus 110 (modyfikowane) + Superlux HD681EVO + Brainwavz M1
  Klawiatura: SPC Gear GK530 RGB Kalih Brown
  Mysz: A4Tech Bloody Blazing A90
  Podkładka: A4Tech Bloody B-081 
  Gamepad: Microsoft Xbox One Wireless Controller + Asus BT400
  Drukarka: Brother MFC-7460DN
  Kamerka: Logitech C270

LAPTOP:
  Model: 
Lenovo ThinkPad X230
  CPU: Intel Core i5 3210M @ 2,5GHz
  GPU: Intel HD4000
  RAM: 2x4GB Samsung 1600MHz
  SSD: Samsung PM830 128GB
  SCREEN: 1366x768 IPS, matowy
  3G: Ericsson H5321 gw
  BATTERY: Lenovo 9 Cell Extended Life Battery 44++

 
Opublikowano
Czy ty na głowę upadłeś? Na GT520M w każdą grę? Jak odpali BF3 to już będzie sukces, bo komfortowo grać nawet na Low raczej nie dasz rady.

 

Idioto jeden nie obrażaj mnie szmato. Nie masz uprawnień. GT 520M jest podobny do HD 6670 na którym działa BF3. Miałeś kiedyś kurwa w ręku lap z tym procem i GPU. Bo tak się kurwa składa że ja miałem i BF3 szedł na jebanych ustawieniach 1280x800 bodajże więc się ogarnij

Opublikowano

Szczerze? Mam kartę, która mam podobne taktowania jak ta cał słynna GT 520M, ale mam 256 MB ram... I wiecie co? Może nigdy w życiu w BF3 nie grałem (nienawidzę EFPEESÓW), ale skyrim trzyma poziom, a karta wypada ponad 1 kategorię wyżej niż proc, który wcale nie jest lipny. Tak więc na prawdę nie ogarniam o czym wy mówicie.

PS> grafa to NVIDIA GeForce 8600GT.

Opublikowano

Idioto jeden nie obrażaj mnie szmato. Nie masz uprawnień. GT 520M jest podobny do HD 6670 na którym działa BF3. Miałeś kiedyś kurwa w ręku lap z tym procem i GPU. Bo tak się kurwa składa że ja miałem i BF3 szedł na jebanych ustawieniach 1280x800 bodajże więc się ogarnij

I to ja Ciebie obrażam?? No bez żartów...

http://www.notebookcheck.pl/NVIDIA-GeForce-GT-520M.46000.0.html

Low - 21fps. Jeżeli Ci się komfortowo gra z takim fps to nie mam nic przeciwko.

 

Szczerze? Mam kartę, która mam podobne taktowania jak ta cał słynna GT 520M, ale mam 256 MB ram... I wiecie co? Może nigdy w życiu w BF3 nie grałem (nienawidzę EFPEESÓW), ale skyrim trzyma poziom, a karta wypada ponad 1 kategorię wyżej niż proc, który wcale nie jest lipny. Tak więc na prawdę nie ogarniam o czym wy mówicie.

PS> grafa to NVIDIA GeForce 8600GT.

Taktowania i pamięć nie są wyznacznikiem jakości karty. 8600GT jest lepsza od GT520 ;)

Wszyscy się chwalą, to i ja się pochwalę:

 

PC:
  CPU: 
Intel Core i7 6700K @ 4.5GHz
  COOLER: SilentiumPC Fortis 3 v2
  MOBO: MSI Z170A-G43 Plus
  RAM: 2x8GB HyperX Fury Black 2400MHz CL15
  GPU: Palit nVidia GeForce GTX1070 JetStream @ 2012MHz/4004MHz
  AUDIO: AIM SC808
  SSD: Goodram Iridium Pro 240GB
  HDD: Western Digital Caviar Blue 1TB 
  PSU: SilentiumPC Enduro FM1 550W
  CASE: SilentiumPC Pax M70 Pure Black v2
  OS: Windows 10 Pro 64bit

PERYFERIA:
  Monitor: 
Eizo EV2450
  Audio: Technics SA-AX540 + Altus 110 (modyfikowane) + Superlux HD681EVO + Brainwavz M1
  Klawiatura: SPC Gear GK530 RGB Kalih Brown
  Mysz: A4Tech Bloody Blazing A90
  Podkładka: A4Tech Bloody B-081 
  Gamepad: Microsoft Xbox One Wireless Controller + Asus BT400
  Drukarka: Brother MFC-7460DN
  Kamerka: Logitech C270

LAPTOP:
  Model: 
Lenovo ThinkPad X230
  CPU: Intel Core i5 3210M @ 2,5GHz
  GPU: Intel HD4000
  RAM: 2x4GB Samsung 1600MHz
  SSD: Samsung PM830 128GB
  SCREEN: 1366x768 IPS, matowy
  3G: Ericsson H5321 gw
  BATTERY: Lenovo 9 Cell Extended Life Battery 44++

 
Opublikowano

GT520 jest na poziomie HD6670. GT520M ( gdzie M to oznacza wersję MOBILE) na low w okół 20FPS się ma. Na normalniej trochę więcej. Układy z dopiskiem Mobile są w laptopach.

 

BTW. Kunno po co się kłócisz, jak wiesz, że nie masz racji mm?

Opublikowano

Karta graficzna jest ostro zjebana. Może na gt 555m pograłbyś na hight/ultra w tzw Skyrim,,, ale nie na tej. Kolega ma tą kartę w lapku i skyrim na medium ma 15-22 fps. Gdzie przy mojej laptopowej grafice Ati radeon hd 5470m 512 mb wyciągam na hight 30 fps ( cud? ). gt520 jest zjebaną kartą, mało wydajną itd. W wersji mobile powinno być o 50% gorzej. W rankingu ( teorii ) radek hd 5470 jest kilka miejsc za gt 520... jednak na serio tak nie jest ( praktyka ). Wydaje mi się, że w grach 3d radek bije gtx'a.

 

@up.

Jakby karta była tak zajebista jak ty mówisz, to cena nie wynosiła by 120zł, a komputery z allegro ( 99.99% ) nie posiadałyby jej. W dzisiejszych "tańszych" laptopach do 3 tysięcy możemy mieć takie coś:

 

1. W chuj ramu np. 8 gb, zjebana grafika ( najczęściej integra ) oraz średni proc.

2. 2 gb ram, zajebista grafika, proc do dupy ( czasem nawet jeden rdzeń 2.2 ghz lub 2 rdzenie po max 2.0 w turbo )

3. 2-4 gb ram, zajebisty proc, grafika do dupy ( przykład w temacie )

4. 2 gb ram, średnia grafa, średni proc.

 

Mi akurat za 1.6k udało się kupić mojego laptopa:

Intel core i5 4 x 2.53 ghz + turbo.

Grafa ati radek hd 5470m.

4 gb ram ddr3.

 

@TOP.

Pograsz se w mw3 na medium może, albo w oblivion ( raczej na full ;p ).

Jeżeli ja gram w full hd na ultra ustawieniach w cod 4 to ty też pograsz. Ja polecam oblivion ;p, jak da radę to skyrim

graphic.png

Opublikowano

@UP

 

Czy ja mówię, że jest zajebista? Powiedz mi gdzie to uwzględniłem :)

 

 

@DOWN

 

To nie ja tylko kunno mówił :)

Opublikowano
GT520 jest na poziomie HD6670.
Nie obrażaj dobrej karty 6670 ;)

 

@top. możesz jeszcze pograć w fife 12

graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...