Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Metin sie wylacza i nie moge dac wiecej ram ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc wszystkim.Otoz mam problem zrobilem swoj serwer hamachi pliki 2010 klient by fast77 2010 no i mam juz dobre rooty i launchera loguje sie normalnie wybieram postac ok , laduje sie metin i dochodzi do konca ladowania i wylacza sie calkowicie metin o co chodzi.

 

 

Drugi problem.Gdy robie na VPC

komputerze

mam 16gb ramu a tu moge wybrac max 3.7gb jak dac wiecej np . 5-6?

 

 

Oczywiscie za pomoc limit lubie to przez 3dni .

 

 

P.S sorki ze nie uzywam znakow tych si zi itp. z kreska nad s np. ale mam kompa ze szwajcarii i klawe i win i nie mam tu tego .

Dreanor2

Start 02.07.12

Nowosci niespotykane dotad na innych serwerach.(Hard)

Wbijac! Tutaj zapowiedz --> http://www.mpcforum....wiedz-draenor2/

Opublikowano

Sysser:0311 09:43:00372 :: UNKNOWN IME[4108]

 

0311 09:43:03504 :: granny_shared_vbs:

0311 09:43:03504 :: 0: 40

0311 09:43:03504 :: 1: 20

0311 09:43:03505 :: 2: 20

0311 09:43:03505 :: 3: 40

0311 09:43:03505 :: 4: 0

0311 09:43:03505 :: 5: 20

0311 09:43:03506 :: 6: 0

0311 09:43:03506 :: 7: 0

0311 09:43:03506 :: 8: 0

 

 

Ale nie chodzi oto chodzi ze mam max do wyboru zaraz dam ss

ej jak zrobic print scr na win 7 bo sie nie orientuje w tym 2 dzien mam ten win

Bo w tej vpc jak sie robi konsole nowa to wybiera sie ram i tam powinno byc 16000 cos Mb a nie 3712 bo wiem ze mozna wybrac polowe ale polowa to 8gb a nie 3.7 wiec jak to zrobic zeby mozna bylo dac wiecej?

Dreanor2

Start 02.07.12

Nowosci niespotykane dotad na innych serwerach.(Hard)

Wbijac! Tutaj zapowiedz --> http://www.mpcforum....wiedz-draenor2/

Opublikowano

Tak w port mapie mam z 30portow wiec raczej tak kiedys juz to spotkalem ale zapomnialem jak to naprawic ;D

@EDIT aaa jesli dobrze pamietam to byla wina spol , launcha zaraz dam inny launch i sprawdze

Dreanor2

Start 02.07.12

Nowosci niespotykane dotad na innych serwerach.(Hard)

Wbijac! Tutaj zapowiedz --> http://www.mpcforum....wiedz-draenor2/

Opublikowano

te pliki serwerowe które masz są 32bitowe dlatego też nie możesz dać więcej niż 3.75gb n.n (max do 4gb)

to że metin się wyłącza to inna sprawa, jeżeli masz naprawdę 16GB ramu to pogratulować.

//pornografia

Opublikowano

Dzieki za reup Mateo masz lika za to zaraz sprawdze tego launcha.

@EDIT : Wyszly juz jakies pliki serwerowe 64bit`owe?

@EDIT2:Wina po stronie klienta mam rozumiec ze sie wylacza?

Dreanor2

Start 02.07.12

Nowosci niespotykane dotad na innych serwerach.(Hard)

Wbijac! Tutaj zapowiedz --> http://www.mpcforum....wiedz-draenor2/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...