Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

blady35

Podoba Ci się.  

68 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba Ci si? nasz serwer..?

    • Tak, jest naprawde fajny
    • Nie wiem, ale raczej zagram
    • Niee =(
  2. 2. Czego wi?cej..?!

    • Ulepszaczy !
    • Ekwipunku ( Nie chodzi o bronie, zbroje )
    • Mobów
  3. 3. Czy chcesz zosta? naszym TESTEREM i szuka? bugów itp.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Up,

 

Podaj swoje gg na pw. Chcę coś uzgodnić.

 

PS : Masz więcej wyświetleń niż dedyki. ;D

1326786628-U215643.png

 

1329679176-U173186.pngjbnYjmf633fsA9.png

 

34247.png

 

| babcyna_aka_krul_metinczykóff. | members. | technolove_loff. | mpc hejt team. |

 

1326786628-U215643.png

Opublikowano

to jest zapowiedź. po co dodawac ss handlarzy skoro wszystko jest zmieniane? podamy wam teraz ss a jak będzie już prezentacja to będzie że kłamaliśmy w zapowiedzi. co do reszty max lvl 150 max staty 125 new mapy napisze do HA żeby dodał bo nie znam passów na jego konto żeby edytować temat ;d

 

Opublikowano

Hmm założyciel mówi że all sam robił.... moby brane są z plików jednego z userów MPC... tak więc nie kłamać !!

 

robił sam czyt. nie jest to gotowiec, sam wszystko dodawał (do navi itd) a nie pisał całego clienta od 0 -,-

 

Opublikowano

@@UPUPUP Chyba Ha ma bana na pisanie postów za tego TripePosta ;] Jak się spamuje to tak jest ;D

 

 

@2xDown... Ref można TYLKO co 1 dobę ;] więc to się nie zalicza do reff ;]

 

 

Na serwer wejde jak wypali ^^

Modki to dźiffki

Opublikowano

Zbędne nabijanie postów przez was. Czekajmy na odpowiedz Administracji.

1326786628-U215643.png

 

1329679176-U173186.pngjbnYjmf633fsA9.png

 

34247.png

 

| babcyna_aka_krul_metinczykóff. | members. | technolove_loff. | mpc hejt team. |

 

1326786628-U215643.png

Opublikowano

ja jestem z administracji jeśli chodzi o serwer ;d i tak sobie myślę, że nie długo gdy pewni będą handlarze zrobię GamePlay^^

 

Opublikowano

Startu na pewno nie gdyż 1 kwietnia będzie internet 16mb/s a teraz jest 3mb/s. bety też raczej nie gdyż jeszcze trochę rzeczy jest do zrobienia. między innymi dokończenie systemu ulepszeń skończyć clienta uploadwać go i takie tam nie będę wszystkiego wymieniał ;p

 

Opublikowano

Może coś z tego będzie ... Ale nie obraź się DevilxMetin troche wkurzasz nie potrzebnym spamem i niektórymi odzywkami ... Zmień troche zachowanie bo tylko graczy tracicie .

sygnav2.jpg

Żegnam się z wami 95% warna ... Dziękuje serdecznie adminą którzy warnują za nic . Pozdrawiam .

sygnaxd.jpg

Już za niedługo nowy priv serwer mt2 ...

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...