Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Riattvazione .:Survival+Gildie:. Dedyk 24/7 No Hamachi [WL]


KMFTEAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Typ: Surv+Gildie

Adres IP: Podam po starcie:

Status: status.png?ip=Podam%20po%20starcie&port=

informacje.png

Sloty: 20

Whitelista: ok.png

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: ok.png

 

team.png

DarkMax - Administrator

Blue_Destroyerr - Administrator

C_RonaldoPL - Administrator

BrzydkiKulfon-Administrator

Magister - Moderator Serwera

Thadel-Moderator Serwera

Sparki-Moderator Forum

UzU123-Moderator Forum

 

pluginy.png

 

inne.png

Ten serwer to połączenie survivalu z gildiami,gildię będzie można stworzyć za 4k denarów,to od ciebie i twoich znajomych będzie zależało,czy zawrzesz pokój czy ograbisz inne gildie,dodatkowym elementem będzie broń czarnoprochowa,DLA VIPÓW jest dodany szybki transport,między innymi smok,jest jeszcze wiele innych,zapraszam na serwer Riattvazione,reszte informacji znajdziecie na naszej stronie.

 

Wzór do WL:

Nick*:

Wiek*:

Staż w Minecraft:

Mikrofon:

Coś o sobie:

Dlaczego nasz serwer:

 

Każdemu którego przyjąłem do WL,prześle link do naszego forum na PW

Opublikowano

Nick*:Kola12PL

Wiek*:16

Staż w Minecraft:Od Alpha

Mikrofon:Tak

Coś o sobie:Nazywam się Jan,mam 16 lat,lubię minecrafta i komputery.

Dlaczego nasz serwer:Ponieważ spodobał mi się pomysł z bronią palną i smokami ^^

Opublikowano

Nick: Medyk

 

Wiek: 15

 

Staż w Minecraft: Od wersji 1.8.1

 

Mikrofon: Tak

 

Coś o sobie: Nazywam się Dawid. Jestem w województwa pomorskiego. Mam 15 lat . Lubie Zupki Chińskie ;p

 

Dlaczego nasz serwer: Ponieważ lubię serwer RPG i możliwość tworzenia gildii oraz podbijania zamków itp.

............/´¯ /)...........(\¯`\..............

............/....//..............\\....\.............

.........../....//................\\....\............

..../´¯/..../´¯\............ /¯`\....\¯`\....

.././.../..../..../.._......_...\....\....\...\.\.

(.(....(....(..../.)..)....(..(.\....)....)....).)

.\................\/.../....\...\/................/

..\................. /........\................../..

....\..............(............)............../...

......\.............\.........../............/......

 

DLA MOICH WROGÓW !!

31b674f3355fc1312e5c3a358736d670.gif?1311455603

 

ZBIERAM + ;d

Opublikowano

Nick*: IceLaysPL

Wiek*: 13

Staż w Minecraft: 1,5 lat

Mikrofon: Nie

Coś o sobie:Lubie minecraft Mieszkam w Płocku itp. itd. :D

Dlaczego nasz serwer: Uwielbiam survivale z frakcjami + WL Raj :*

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

Nick*:DzieckoNeo

Wiek*:6 lat

Staż w Minecraft:od 1.3.2

Mikrofon:Tak,za dwa złóte

Coś o sobie:Jestem dziecko neo i wale se konia

Dlaczego nasz serwer:Bo tak sobie paczalem

Opublikowano

@UP Proszę dzieciaku dorośnij,na twoim miejscu mi by było szkoda czasu na zakładanie konta.Jeśli ktoś napisał podanie na MPC,to nie musi pisać na naszej stronie.

Opublikowano

Nick*: Sentinelce

Wiek*: 14

Staż w Minecraft: 1 rok

Mikrofon: iSmart

Coś o sobie: Jestem wyrozumiały, znam zasady ortografii.

Dlaczego nasz serwer: Lubię survivale

Opublikowano

Nick:TajwanPL

Wiek:13

Staż w Minecraft:od beta 1.0.2

Mikrofon:tak

Coś o sobie:ciekawski^^

Dlaczego nasz serwer:zapowiada sie bardzo fajnie dlatego chce sprawdzic czy tez tak bedzie

Opublikowano

Nick*:Szak17

Wiek*:14

Staż w Minecraft: od alpha

Mikrofon:taaaaaak

Coś o sobie:komputery dziewczynki :P

Dlaczego nasz serwer:gdzie ponieważ szukam miłego serwera :P

Opublikowano

Nick*:Bartek/Pijaczek

Wiek*:16

Staż w Minecraft: od alpha

Mikrofon:tak

Coś o sobie: specjalizuje sie w MT2 :P

Dlaczego nasz serwer: ponieważ szukam miłego serwera i fajnych ludzi

Opublikowano

nick telekin

wiek 15

Staż w Minecraft: od alpha

 

mikrofon nie

 

Coś o sobie: specjalizuje sie w MT2

:P

Dlaczego nasz serwer: ponieważ szukam miłego serwera i fajnych ludzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...