Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[poradnik]Gdzie Expić? I Drop?


iPlayCS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry Poradnik Dzieki wielkie.

 

 

 

 

 

__________________________

[x]1 Post

[ ]10 Post

[ ]50 Post

[ ]100 Post

[ ]150 Post

[ ]200 Post

 

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Expić w PT bo solo gorzej leci ? O czym Ty mówisz...

 

Mój plan expa (solo oczywiście):

 

1-12 M1 (nie muszę wszystkiego opisywać wiadoma sprawa)

12-18 zaprzys

18-30 Dzikusy

30-37 BO

37-44 v1

44-79 v2

79-84 DT

84+ Red Las

 

Tak szedłem na jednym z serwerów i byłem top1 ninjy (nadal jestem, ale już nie gram). Pozdro i poćwiczcie ^^.

 

EDIT:

 

Bronie 30+ najlepiej dropią na 9-16 lvlu w m3 :>

Opublikowano

nie jestem pewien czy wachlarz jesiennego wiatru jest od 30 lvl a jeśli jest to mi dropł w Imha(m3) i miał bardzo dobre średnie dobrze sie sprzedał

ZtR FamiLieS

Opublikowano

pierwszy raz słyszę żeby fms dropił z metka 30 xDDD

70422088630223394241.png

Zbieram minus.png

Jeżeli uważasz że jestem dobrym userem daj minus.png

Jeżeli uważasz że jestem złym userem daj minus.png

Opublikowano

niezly poradnik tylko jeszcze z jednych mobow dropi marmur poliformi: glodne zblakane psy^^ na pl'u mi dropnal xD

[V]10

[V]50

[V]100

[V]150

[V]200

[X]400 postów

[X]1000 postów

[X]2000 postów

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Skopiował ten temat zmienił tylko kolor czcionki i wielkość!

 

Było to już na MPC Forum tylko że w dziale Serwery Prywatne!

 

Minus...

I Love MPC Forum!

Szukasz GM'a na swój ''Priv serwer''? Napisz mi na PW!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam Mam do zaoferewonia wojownika body i sure wp i body na serverze yt2www i na yt2game levele 90 i 87 skile na p. zamieniam sie za jakies konto na polskim metinie OK LEVELA 30-40 z itemami i z ponad 100k yang najlepiej postacie z broniami na 30 i z skilami na m gg 12240360 pisac tylko na gg

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...