Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zarobić na lepsze EQ tą postacią ?


Kamicio2604

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka posiadam postać:

 

Serwer: 15 - Eteor

Postać: 35lvl Sura WP

Koń: Bojowy

Skille: Ostrze i Zbrojka po M1 (nie chcą czytać :/)

EQ:

FMS +6 sr.13

Butki 500hp

Srebrna Brazna +8

Złoty Naszyjnik +8

Pięciokątna Tarcza +7

Wyzywający Hełm +7

Ebonitki +6

YY +7 (3bony do mixowania)

Zbrojka do biegania z kd speed +3

 

Konto ma niecałe 1500minut gry.

Posiadam jeszcze buffka 35lvl (pomoc, błogo = m2 nie chcą wchodzić)

Jest jeszcze dropek 15lvl na FMS'y lecz nic mi nie leci w m3 !

 

Proszę o propozycje gdzie mogą się dorobić kasy na EQ ;P

Opublikowano

Na tej surze 35lv kup rękawicę złodzieja [chyba że masz] i wal metki w m2, drop jest świetny ale tylko na tym lv. ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Zostań na 35 lv, expa oddawaj do gildii aż do momentu kiedy będziesz miał ładne eq, jeśli nie posiadasz gildii to śmiało pisz do kogoś że postać do dropu, a Cię przyjmą. :)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

-łowienie ryb,

-kopanie rud - przetapianie,

-bicie metinów w m2 :) - wydaje mi się, że na tym lvl'u jest to najlepszy zarobek ;)

Opublikowano

A na 36 i 37lvl też idzie dobrze ?

Na tej rękawicy to bij te metki, możesz nawet do 38lv.

Możesz też próbować dropnąć medale.

Opublikowano

Na 38lv'u już będzie cienki drop na metkach 25lv.

Lepiej zostań na tym 35lvl'u, drop itemsy z metków.

Możesz też zrobić jakiegoś dropka do imha ;)

­

Opublikowano

Ok a macie jakiś działający sposób na Smocze Monety na tą rękawice ? ;D

Sposób który napewno teraz będzie działał :D

Opublikowano

powiem tak:

Mam sure wp 35 lv, skille m5 eq 10 kryt fms +9 5b 30 sr, zarobiłem na takie eq w 1 miesiąc.

Dropisz w m2, nawet bez rękawicy dziennie zarobisz nawet po 50kk. 2x drop 100-150kk.

ew górnictwo albo rybki.

EDIT

jeśli grasz w jinno, dużo w m2 nie podropisz :)

Equalizerq_eune_51_5_logo.png


 


Shady

Gość PoweRade™
Opublikowano

Najlepiej metki m2 . 2x drop i jedziesz :)

Opublikowano

Jest wypełniaj darmowe oferty sponsorpay :) Kilka sm dziennie i uzbierasz wkońcu ;) M2 dropaj i skille zrób M5 i na doline/pustynie idź.

syhydro1.jpg
Opublikowano

Ok już wiem, że mam dropić w M2 na metinach, ale mogłby mi ktoś podać (jak są) jakieś sposobu na Smocze Monety, abym sobie zakupił 2xdrop ?

Opublikowano

Zawsze jest AOL i wypełnianie reklam na SponsorPay. :)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Najlepiej - rękawica na 14 dni , 35lvlek + gildia i lecisz na metki w m2. Chyba że wolisz coś bardziej czasochłonnego to polecam Rybki i rudy.

d113e6bd9c03f.png

Opublikowano

Ok już wiem, że mam dropić w M2 na metinach, ale mogłby mi ktoś podać (jak są) jakieś sposobu na Smocze Monety, abym sobie zakupił 2xdrop ?

Wypełniasz ankiety sponsorpay.

1332703407-U173186.png

"Bo My tu się szanujemy zamiast dupy sobie lizać!"

Opublikowano
Ok już wiem, że mam dropić w M2 na metinach, ale mogłby mi ktoś podać (jak są) jakieś sposobu na Smocze Monety, abym sobie zakupił 2xdrop ?

Ankiety i te sprawy.

Ladno mozna zarobic na PayPal o ile to jeszcze dziala.

Opublikowano

Jak ja grałem na PL, zrobiłem Woja Body 36lv > aura, berek M i szarża 1pkt.

Dropiłem w M2 ok. 3 miesięcy (bez IS) aż dorobiłem się na:

Zbroje 42+9 z KD+3, FMS+9, 40śr [kd+3/4], Ebo+9, Buty i wisior 1,5k hp, żelak+9 i okrągła+8.

KU aura/berek czytałem. Chociaż aure miałem na M3 po jakiś 35ku+.

Exp oddawałem na gildię. Najlepiej graj na 2 konta.

1 - shopek z dropem

2 - dropisz.

 

pzdr.

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...