Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info-tut] Darmowe boty i wspomagacze


jxx17

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

temat totalnie nie potrzebny, ani jednego bota nie napisal, tylko jakies wspomagacze ktore, notabene, nie dzialaja. ODKLEIC TO!! w tutkach tez jest za duzo podpietych

comment_aKm2b5jSiJgvkhmrlSzZ5Yc80OK7Mzta

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

;( a mi klika na lewy górny róg monitora jakby PPM i tyle :(

Nauczcie sie czytac plz :P gdzie wpisujecie te liczby pisze :

Minimap

Co znacza nic innego jak położenie minimapy :P a wy całego okna położenie dajecie :P

Tak btw to ten bot jest zryty więc nieradze :P

Puscilem na noc i dostalem 300 uri ze skrzynek ... :P

Jednym słowem EpicBot ^_^

Pozdro Mam nadzieje że pomogłem :D

Opublikowano

Te boty to jest jedno wielkie gowno ;) , to już lepiej kupic K/Ibot ... a jak ktos umie ;) i wie coś o tym to sobie c .. załatwi ;)

Opublikowano

Te boty to jest jedno wielkie gowno ;) , to już lepiej kupic K/Ibot ... a jak ktos umie ;) i wie coś o tym to sobie c .. załatwi =

Z TYM SIĘ NIE ZGADZAM!! :angry:

TO NIE GÓWNO!!!! :ninja: :angry:

Opublikowano

zamknij mordę up@

według twojej daty rejestracji widać, że się w ogule nie znasz.

1377774857-U369478.png

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ale po co nam nazwy serWerów? Chyba, że tam jest spis ze skrótami aktualny na 02.07.2012, wtedy plusa dostaniesz.

 

Ale po co nam nazwy serWerów? Chyba, że tam jest spis ze skrótami aktualny na 02.07.2012, wtedy plusa dostaniesz.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Wydaje mi się, że jest to po prostu odpowiedź na pytania, których było wiele typu " jaki skrót jest na meksykańskim... " itp.

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Pomóżcie. Nie wiem dlaczego nie działa mi Kbot.

Gdy sie na nim loguje w sprawdzaniu licensji wyskakuje error i wylańcza mi się bot.

 

 

Pomóżcie !!!!!

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...