Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zrobi Ktoś Nowe Spolszczenie Zpmt2


michu504

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.speedyshare.com/379390897.html

 

skan

 

http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/67e6d39092e962eab7bc9b3667e9c434e73888af

 

 

 

Daj te 15

sygna4.jpg
Opublikowano
http://www.speedyshare.com/379390897.html

 

skan

 

http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/67e6d39092e962eab7bc9b3667e9c434e73888af

Daj te 15

 

hmm prosiłem zeby ktoś zrobil nowe spolszczenie a nie skopiowałaś link do spolszczenia boya które nie działa

 

jak tak chcesz 15? to ci dam 15x1 spoko

Opublikowano
mi tam to działa , moze masz jakis problem z netem

 

 

mi nie dziala ale chinol smiga..

 

tak nawiasem Noobel fajny avatar:P

 

NIE OBCHODZI MNIE CZY DASZ + CZY -

DAJ TO CO UWAZASZ

 

Opublikowano

Żal.Wiesz że spolszczenie masz w podklejonych??w temacie napisanym przez pana Dragon33 i tam masz Zpmt2 nowe spolszczenie.Ściągnij ale nie narzekaj że nie działa ba jest błąd podczas łączenia z serwerem.Spolszczenia nie trzeba noobku nowego robić bo działają all.Może grasz na s2 a nie na s1.Sprawdź a potem zakładaj temat..Mi spolszczenie normalnie działa.

 

 

 

@Up labaO to nie jest spolszczenie tylko keylogger.Hahahhaha nie ściągać tego.Proszę o zamknięcie tematu.Z góry ThX.

Serw:Zpmt2 Shinsoo

Nick:TeeVeeX

Lvl:71

Skille:Sfera P,Ochronka P,Duszek P,Ogniste P,a reszta 1 pkt

Gildia:Ni Ma

Profka:Sura BM

Opublikowano

gowno prawda ... spolszczenia na s1 nie dzialaja. mam te od dragon33 i od boy4538 i nie dzialaja a gram na 100% na s1

+ Daj "Lubię to" jeżeli w czymś Ci pomogłem.

Opublikowano

Żal mi was.Serwer teraz jest off.Robią testy jakieś jest temat kolega założył przeczytajcie cały.A oto spolszczenie by Dragon33 ja na nim działałem.Nie dziwne że wam nie działa ani chinol ani spolszczenie jak serwer off.Macie potem jak serwer będzie on to wam zadziała. http://www.przeklej.pl/plik/zpmt2-by-drago...xe-0003c09q72mv

 

Skan

Skan : http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/0...d7dfb6f3074ed8a

Serw:Zpmt2 Shinsoo

Nick:TeeVeeX

Lvl:71

Skille:Sfera P,Ochronka P,Duszek P,Ogniste P,a reszta 1 pkt

Gildia:Ni Ma

Profka:Sura BM

Opublikowano

Działa komuś już serwer??

 

@Up sorki miałem laga i 2x napisałem:/

Serw:Zpmt2 Shinsoo

Nick:TeeVeeX

Lvl:71

Skille:Sfera P,Ochronka P,Duszek P,Ogniste P,a reszta 1 pkt

Gildia:Ni Ma

Profka:Sura BM

Opublikowano

Działa już wam Zpmt2??Bo ja cały czas mam błąd.

Serw:Zpmt2 Shinsoo

Nick:TeeVeeX

Lvl:71

Skille:Sfera P,Ochronka P,Duszek P,Ogniste P,a reszta 1 pkt

Gildia:Ni Ma

Profka:Sura BM

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/index.php?showtopic=54072&hl=jak+odpalic+chinskiego+clienta

 

poradnik z linkami ;]

 

@up dziękówa ^^

 

NIE OBCHODZI MNIE CZY DASZ + CZY -

DAJ TO CO UWAZASZ

 

Opublikowano

@up przed chwila wlaczylem zpmt2 za pomoca starego spolszczenia i siedze w grze......

czyli odpalcie przez stare i grajcie xP

 

 

@up moze dacie jakas 5??? xD

Koniec konta.

Opublikowano

Potwierdzam Ze przez stare spolszczenie dziala!!!

Serwer: Zpmt2 s1

Królestwo: Shinsoo

Gildia Shinsoo

 

Level: 78

Wojownik-Body

Skile:

Aura Pe

Wir Pe

Cięcie Pe

Szarża Pe

Berek 4

 

Konia brak

 

Ninja-Dagger

Level: 46

Skille:

Zasadzka M5

Wirujący G1

Krycie 2

szybki 4

chmura 2

 

 

Serwer E161

LV. 71

Silne G8

Aura P

Wir G8

3-stronne 10

Szarża 1

Duchowe 3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...