Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[MiniTuT] Usuwanienie niepotrzebnych questów poprzez objecty.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam w tym temacie postaram wam na krótko przedstawić jak usunąć questy, których nie chcemy

przy pomocy objektów.

 

Wchodzimy do lokalizacji /quest/object

Np. quest dajmy na to jest po chinśku u NPC o id 9010.

W folderze obejct będziemy mieli folder 9010

Jak wejdziemy do niego będziemy mieli

- click , albo chat. Wchodzimy do nich i odnajdujemy dany quest

poczym usuwamy wszystkie objecty do niego należące.

 

Jeżeli chcemy uzyskać efekt bez wyłączania serwera

to wchodzimy do gry i z poziomu GM'a wpisujemy komende /reload q (po czym przeładuje nam questy)

Wylogowujemy się z konta , logujemy ponownie i questa nie ma :-)

 

Jest to tutek mały i zwięzy, gdyż pare osób już mnie o to na PW pytał.

Jak mozecie modki zdejmijcie mi % za sygne.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Tut dobry ale ty powiedz co z troją jest a nie 0 odzewu od tygodnia...

32265.png

W grach korzystam z nicków: NieDyskutuj, roofipl

 

Opublikowano

yhym milo a notarget gdzie samo się usunie ? :)

^^ Kliknij tutaj w dól ^^



"Narodowiec, nie nazista. Prawdziwy Polak - nacjonalista! Czołem!"


CaM


Opublikowano

Już niebawem spokojnie, wszystko jest juz prawie skończone.

Niebawem na mpc będzie główna prezentacja,

 

@up dopisze jak będę w domu.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Jesli załóżmy zapomnimy usunąć questa z jakiegoś katalogu, state, któregoś z notargetów czy od jakiegoś npc/itemu, to serwer się nie włączy. są lepsze metody.


 

Opublikowano

Zajebisty tutorial, od 3 lat nie wiedziałem po co jest object ani jak usunąć skompilowane questy.

Jesteś prawie jak Kolumb, z tym że Metinowy.

 

Ile chcesz łapek w górę? Za takiego tutoriala to Ci odpale 30 sztuk, co ty na to ?

Dzięki mistrzu, jestem w Ciebie zapaczony jak w mur Chiński, oby więcej takich tutoriali było na MPC.

Wtedy na pewno poziom inteligencji na tym forum się zwiększy ! ELO

Opublikowano

Dobra ironia u góry. Można usuwać tym sposobem, ale to będzie tylko jakaś część tego questa usunięta a zbędny syf nadal pozostanie.

 

umarł

Opublikowano

Ja kiedyś zebrałem się i usunąłem wszystkie questy po chińsku z /quest/ tylko te, które chciałem zostawiłem i wpisałem na listę, usunąłem /object/, zrobiłem sh make i mam tylko te questy, które chciałem :) .

spam.gif_thumb.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...