Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mini-TuT]Generator drewna i płotków na serwerze multiplayer.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema!

W tym mini tutorialu pokaże wam jak generować darmowe drewno i płotki! =)

Zapraszam!

 

Potrzebne rzeczy ;

- Serwer Multiplayer

- Mod CraftBook lub CreativeGates.

- Troche płotków

- 2x Tabliczka

- 4x deski

 

Generator drewna ;

1.Postaw Klocki desek tak jak na screenshocie ;

 

[http://desmond.image....png&res=medium

 

2.Postaw tabliczki [gate] (pamietaj jedna linijka przerwy !)

 

http://desmond.image....png&res=medium

 

3.Kliknij na "[bridge]"

 

Jak widzisz pojawił się most.

 

4.Zniszcz go.

 

20120307201621.png

 

 

Generator Płotków.

 

1.Zrób obramowanie.

2.Wypełnij to wszystko płotkami.

3.Postaw tabliczke/tabliczki [Gate] (jedna linia przerwy).

 

Całość powinna wyglądać tak ;

 

20120307202751.png

 

4.Kliknij na tabliczke i rozwal płotki.

 

Proste nie prawdaż ?

 

Dziękuje i pozdrawiam Sbh.

 

[c] Zakaz kopiowania bez mojej zgody na inne fora.2012

asaprocky_gif-1422823049.gif
XDDD

banner1.png
| PostWriter | ExKidMod Mc | exKidMod CoD | exAdministrator CoD4 Mpcforum | ExMentor |
 

Opublikowano

U mnie nie działa. Rozwalam klocek drewna, znika i od razu się pojawia. W ogóle to bez sensu, jak szybciej można wydobyć drewno normalnie i mieć więcej płotków, niż ciągle rozwalać drewno i klikać na tabliczki.

Opublikowano

@up zauważ, że na np. takich serwerach 100 slotowych to trzeba trochę odejść od spawnu bo w okolicy nie ma drzew, wiem bo na takim serwie grałem... -.-

Opublikowano

to nie lepiej world editem na osobnej mapie albo dalej zrobic kostke drewna??? po co się tak bawić

Gość LastPhoenix450
Opublikowano

To nie "generator drewna i płotków na multi." tylko tut jak stworzyć most i bramę w craftbook'u :>

Rzadko kiedy gracz ma uprawnienia do tych pluginów, jeśli wgl. są na serwerze.

I nie drewna tylko desek :ninja:

Opublikowano

@Up

 

Literówka :D

Tak ale z tego można generować deski więc w czym problem ? -.-

 

Nie wiele serwerów ma ten plugin :/

 

Może nie ten ale ma podobne i da się też tak robić.

asaprocky_gif-1422823049.gif
XDDD

banner1.png
| PostWriter | ExKidMod Mc | exKidMod CoD | exAdministrator CoD4 Mpcforum | ExMentor |
 

Opublikowano

Według mnie nieprzydatne. Np. most. Nie łatwiej podejść do drzewa, rozwalić jeden klocek i mieć 4 deski?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

@up

Zauważ że na duzych serwerach nie ma stalego dostepu do drzew inteligencie...

asaprocky_gif-1422823049.gif
XDDD

banner1.png
| PostWriter | ExKidMod Mc | exKidMod CoD | exAdministrator CoD4 Mpcforum | ExMentor |
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...