Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK]AmbrozjaCraft [NoPremium] [20slot] [1.2.3]


SUREK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten Serv DO DUPY ZJEBANA ADMINISTRACJA NIE WIEM CZEMU KAZDY NA NIM GRA ADMINI baWIA SIE DZIALKAMI

KUPILEM ADMINA NA 3 MIESIACE A MIALEM 1 TYdzien I TEN MIAL MNIE W DUPIE KTO GRA NA TYM SERVIE NIECH ZALUJE

TACY HEAD ADMIINI KTORZY MAJA 13-14 lat TO DO H*ja z NIMI

Opublikowano

Bez mobow? bez zwierząt? ciekawe jakim cudem pare os ma full diament eq , miecze ze szczesciem etc....

Opublikowano

Ten Serv DO DUPY ZJEBANA ADMINISTRACJA NIE WIEM CZEMU KAZDY NA NIM GRA ADMINI baWIA SIE DZIALKAMI

KUPILEM ADMINA NA 3 MIESIACE A MIALEM 1 TYdzien I TEN MIAL MNIE W DUPIE KTO GRA NA TYM SERVIE NIECH ZALUJE

TACY HEAD ADMIINI KTORZY MAJA 13-14 lat TO DO H*ja z NIMI

Kopek nie kupiłeś admina bo jeszcze nikt nie kupił ;-)

więc?

Bez mobow? bez zwierząt? ciekawe jakim cudem pare os ma full diament eq , miecze ze szczesciem etc....

Pan szydliczek rozdawal staram się to eq usunąć!

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Szczerze nie polecam ponieważ☺ tylko jeden admin na serwerze umie dawać cuboidy.

Reszta tylko się bawi po za tym lawa nic nie zabiera można pływać w neterze .

Po prostu żal patrzeć nie polecam i tyle :)

Tuor
Chunjo

Sura-WP
Trudny

09350491600558213991.jpg

Opublikowano

Jak dawałem to zabrałem .. Właścicel kazał oddać wszystkie diaxy każdemu to musialem dać więc...

 

 

Dlatego każdy ma diax

Opublikowano

Sur ja jescze nie skończyłem bo słuchasz się koleśi ... Jakbym niechciał to bym nie budował tyle rzeczy ten serwer , mi się spodobał ale ty musiałeś wszystko popsuć ...

 

 

 

+ nie obchodzi mnie twoja opinia to nie pisz mi tak na GG :

SurMistrz z Minecrafta

17:46:39

Ty jestes chory!

17:47:06

Lecz sie

17:47:14

Wali

17:47:17

mnie twoja opinia

Opublikowano

Twoja opinia mnie nie obchodzi tak jak napisałem wiesz co zrobiłeś rozdawałęś eq i koniec tego spamu zara pisze do moda!

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Chcialem wejsc na serwer pierwszy raz. BAN!

za co ?

 

Jestes nowy i niemasz dzialki wiec SPADAJ :P

 

 

co to za serwer

Dobre, POMARAŃCZOWE 

Opublikowano

Ostatnio z seerwera pożegnaliśmy Szydliczka za rozdawanie eq Dostał admina i rozdawał Eq bb!

A my zapraszamy na serwer!

 

Tak to jest jak się wybiera byle kogo na admina...

 

Serwer nie wypał i nie polecam.

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...