Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK]AmbrozjaCraft [NoPremium] [20slot] [1.2.3]


SUREK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

generate_logo.png?name=AmbrozjaCraft

Typ: Survival

Adres IP: s3.mineserv.eu:46371

Status: status.png?ip=s3.mineserv.eu&port=46371

informacje.png

Sloty: 20 będzie wiecej

Whitelista: no.png

Potwory: no.png

Zwierzęta: no.png

Nether: no.png

 

team.png

SurMistrz

 

pluginy.png

AuthMe

AutoKick

SaveWorld

ChesShop

Essentials

Valut

LWC

GroupMenager

WorldEdit

 

inne.png

Zapraszamy na serwer! wiele nowości miła administracja!Chcesz też taką prezentacje ?

http://www.mpcforum.pl/topic/516797-generator-publikacji-serwerow-mc/

 

 

PSS Serwer Jest mixem FB + Surv!!!!

Nie jest całkowicie Survival!

Działki Free

Jak nie ma SurMistrz-a na serwer to pisac na moje gg 16013222 i wam dam:-)

Można mieć max 1 działkę oraz , można mieć np 1 dzialke w 5 nawet!

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Serwer fajny , Miła Administracja a tak wogule miła atmosfera ..

 

 

@@

Edit

 

 

Pomyliłem się z tym u góry admin to koretnie dziecko , zrobiłem tyle rzeczy w mieście a po czym właścićiel posłuchał się jakiegoś domina0208 któremu dał OPA aby coś zbudował ten jednak jak właśćiciel wyszedł z serwa zaczoł zbanować każdego admina i zgonił na mnie (ja wtedy odsypiałem nocke)... Następnego dnia chciałem wbić na serwa ale miałem bana ...

 

A najlepsze jest to że jak zbudowałem parkour bardzo trundy to admin zmienił go bo nie ładnie wyglądał ...

 

Odradzam serwer chyba że jesteście nieogarnięci jak właśćiel który jak wpsomniałem daje każdemu opa ...

Opublikowano

ahh czlowieku... jak miales wczesniej serwer to ci ktos mape rozpierdolil bo nie ogarniales cuboidy tak dawaliscie ze potem all sie usunely... miasto bylo do dupy czlowieku mozna tego wymieniac i wymieniac

Opublikowano

ahh czlowieku... jak miales wczesniej serwer to ci ktos mape rozpierdolil bo nie ogarniales cuboidy tak dawaliscie ze potem all sie usunely... miasto bylo do dupy czlowieku mozna tego wymieniac i wymieniac

 

Człowiek uczy się na błędach. Więc ogarnij trochę.

 

Własnie idę na serwa :D

 

@Edit

Serwer 5/10, aby admin odpisał czekałem 10 minut... Wolał rozdawać diaxy.

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Były już 2 eventy !

;-) główną nagrodą były diaxy

PS Rekru an Admina i moda jest;-)

 

 

A temperaturek ps:Nie mogłem odpisać i nie rozdawałem diaxów tylko dawałem za wygrany event

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Dlaczego gdy sie chce zalogowac pisze poprawne haslo to mi nie loguje?! a jak prubuje 2 raz z inna nazwa to pisze ze cos tam za duzo liter a wpisalem po 2 literki potem po 3.... Powiem mi ktos?!

Opublikowano

Ostatnio z seerwera pożegnaliśmy Szydliczka za rozdawanie eq Dostał admina i rozdawał Eq bb!

A my zapraszamy na serwer!

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Ostatnio z seerwera pożegnaliśmy Szydliczka za rozdawanie eq Dostał admina i rozdawał Eq bb!

A my zapraszamy na serwer!

 

Niby rozdawałem ale ja jak robie event to nie daje każdemu po stack diaxów i nie odpisuje graczą ..

 

+ Nie daje każdemu OPA żeby coś zbudował bo Właścićiel nie ma czasu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...