Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[dedyk][free-build][bez lagow][potwory i zwierzeta on][20 slotów] Myy Craft


GrauinPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Gram na tym servie 1 dzień i niezauważyłem że coś tam piszesz puzniej mnie wywalilo i wyskoczyło że nie jestem na wl wiec dodaj mnie RoYaLtOxIcPL i EnDerBriNePL i SaintsRowek12 to moji koledzy

Opublikowano

@up wtedy mówiłem że był event mogłeś się zapisać na czacie.

Serwer jest bez WL!

@ref

Opublikowano

Prosze o zbanowanie moderatora ''YoYoComan'', ponieważ nad używa moderatora.

Oto kilka cytatów :

 

YoYoComan:Zabić cie ?

Przemgo:Lepiej sam sie zabij...

YoYoComan:Ban

 

A po odbanowaniu:

 

YoYoComan:Nieogarze

Przemgo:O co ci chodzi co ci zrobiłem ?

 

I dostalem perm bana.Wiem, że jest błąd ale on tak napisał

 

Nick w minecraft:Przemgo

timz.png
Opublikowano

jezeli zwierzeta i potwory off to skad jedzenie ?

Jedzenie w sklepie na warp biedronka

 

 

Prosze o zbanowanie moderatora ''YoYoComan'', ponieważ nad używa moderatora.

Oto kilka cytatów :

 

YoYoComan:Zabić cie ?

Przemgo:Lepiej sam sie zabij...

YoYoComan:Ban

 

A po odbanowaniu:

 

YoYoComan:Nieogarze

Przemgo:O co ci chodzi co ci zrobiłem ?

 

I dostalem perm bana.Wiem, że jest błąd ale on tak napisał

 

Nick w minecraft:Przemgo

A masz jakieś screny??

Opublikowano

Nie mam screenów, ale jak wchodze na serwer to pisze "Nieogarze". A tak wg to spytaj sie YoYoComana za co mi dał bana zobaczymy co wymyśli.

timz.png
Opublikowano

Nie mam screenów, ale jak wchodze na serwer to pisze "Nieogarze". A tak wg to spytaj sie YoYoComana za co mi dał bana zobaczymy co wymyśli.

Prosze o zbanowanie moderatora ''YoYoComan'', ponieważ nad używa moderatora.

Oto kilka cytatów :

 

YoYoComan:Zabić cie ?

Przemgo:Lepiej sam sie zabij...

YoYoComan:Ban

 

A po odbanowaniu:

 

YoYoComan:Nieogarze

Przemgo:O co ci chodzi co ci zrobiłem ?

 

I dostalem perm bana.Wiem, że jest błąd ale on tak napisał

 

Nick w minecraft:Przemgo

 

to zapytam a ty tez zapytaj i napisz na pw

 

czemu server off

 

nie wiem ale jest caly czas on

Opublikowano

GrauinPL,czy mógłbym na serwerze wybudować kilka budowli?,oczywiście będzie mi potrzebny gamemode a chciałbym wybudować np: pixelarty,pałac kultury i nauki albo wieże eiffla itp :)

KckC7.jpg

Opublikowano

GrauinPL,czy mógłbym na serwerze wybudować kilka budowli?,oczywiście będzie mi potrzebny gamemode a chciałbym wybudować np: pixelarty,pałac kultury i nauki albo wieże eiffla itp :)

zrób coś fajnego najpierw na dzialce potem ukarze się i podaj nick w grze

Opublikowano

YoYoComan już nie jest moderatorem przepraszam za problemy został wyrzucony z teamu.

Na jego miejsce wszedł Ziomek1801

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...