Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Spolszczone przepowiednie Starsza Pani


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Up nie nabijaj zbędnych postów..

 

Co do tematu przyda się .

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

xx

 

Nie zauwazylem bo mialem laga . Prosze moderatora o skasowanie tego postu i pozostawienie tego wyzej. Jeszcze raz przepraszam.

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

ktoś wstawił spolszczone locale.lua a te przyjeby beda teraz kazdy element dawac na mpc osobno

 

Święta prawda ;>

 

Cóż, to jest Polska i nie zapowiada sie na zmiany :)

footer_logo.png

Opublikowano

jeżeli ktoś potrzebuje normalnej wersji to w spoilerze ;d

 

 

 


--------------------------------------------
--    Fortune_words
--    Copyright ? GrottoOfExile 2011.
--    All rights reserved.
--------------------------------------------
locale.fortune_words =
{
{
	"Duze Szczescie",
	"Widze jedna[ENTER]"..
	"dobra przyszlosc![ENTER]"..
	"Swiat lezy u Twoich stop![ENTER]"..
	""..
	""
},
{
	"Duzo szczescia .",
	"Pogoda jest piekna,[ENTER]"..
	"wszystkiego wokol sie Tobie klania[ENTER]"..
	"Tak jakbys brzmial od środka ![ENTER]"..
	"Masz duzo szczescia.[ENTER]"
},
{
	"Szczescie.",
	"Wszystko jest w Twoim zasiegu.[ENTER]"..
	"Zlo Cie dzis omija![ENTER]"..
	"Masz szczescie.[ENTER]"..
	""
},
{
	"Normalne szczescie.",
	"Wszystko dzisiaj jest[ENTER]"..
	"normalnie.[ENTER]"..
	"Nie masz pecha, ani takze szczescia.[ENTER]"
},
{
	"Pech.",
	"Nie widze niczego tragicznego[ENTER]"..
	"jednak takze nic rzeczywiscie dobrego.[ENTER]"..
	"Powinieneś dzisiaj tylko[ENTER]"..
	"ostroznie kroczyc[ENTER]"..
	"przezświat.[ENTER]"..
	"Masz dzisiaj[ENTER]"..
	"troche pecha.[ENTER]"
},
{
	"Duzy pech",
	"...nie widze niczego dobrego.[ENTER]"..
	"Twoj dzien jest Niestety dzisiaj[ENTER]"..
	"nie najlepszy...[ENTER]"..
	"Powinienes zrobic sobie wolne[ENTER]"..
	"Masz dzisiaj niestety[ENTER]"..
	"duzo pecha.[ENTER]"
},
{
	"Bardzo duzy pech!",
	"...nie jestem pewna[ENTER]"..
	"czy chcesz wiedziec rzeczywiscie[ENTER]"..
	"co Cie dzis czeka...[ENTER]"..
	"Sadze, ze to jeden[ENTER]"..
	"z najgorszych dni Twego[ENTER]"..
	"zycia.[ENTER]"..
	"Masz niestety[ENTER]"..
	"bardzo duzo pecha.[ENTER]"
},
}

 

 

Kurwa, mistrz!


VLXxO.png

 

Opublikowano

Up nie nabijaj zbędnych postów..

 

Co do tematu przyda się .

xx

 

Nie zauwazylem bo mialem laga . Prosze moderatora o skasowanie tego postu i pozostawienie tego wyzej. Jeszcze raz przepraszam.

 

Kurde po 5 min następny post, ładny lag ;)

 

Co do tematu, jak już coś wrzucasz, to wrzuć to w 100% dobrego,, bo co z tego że dałeś "spolszczone" skoro prawie wszystko trzeba poprawiać?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...