Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ss]Ranek na .SG| "Żale i żulenie"


Gamus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ma to jak żulić kasę czy itemsy, gdy ma się 200tys. TEC na IS'a. Hmm uważajcie na takie osoby bo myślą że ktoś się nabierze i nieco pomoże ;)

 

 

43050795.jpg

 

70995002.jpg

 

43679971.jpg

ncxowgn.jpg

 

Radzę Wam omijać takie osoby :P Pozdrawiam i zapraszam do gry.

 

Dla tych co słabo widać w code.

 

http://screenshooter.net/1323816/imouubk
http://screenshooter.net/1323816/yltfghi
http://screenshooter.net/1323816/vscrxdj
http://screenshooter.net/1323816/ncxowgn

Opublikowano

Wczoraj ten gracz popisał się również kulturą na OX'ie jak i inni m.in tekstami "POLSKA KURWA" itp. :)

Żałuję, że mamy tak zjebaną młodzież, wolę grać z kolegami z zagranicy niż naszymi polskimi noobkami.

1356721310-U739101.png

Opublikowano

Na cóż jeżeli mam rozmawiać czy pomagać Polskim graczom to tylko gildii lub tym którzy tego naprawdę potrzebują, czyli poproszą mnie na PW, a nie spamują wyzywając innych od idiotów ;) Nie mówiąc nic że wyzywa od dzieci, a sam zapewne Nim jest, grzesząc kulturą osobistą :P

Opublikowano

Ja wgl. nie rozumiem czemu tacy ludzię grają w gry online, jak włączam metina ciągle zadaję to pytanie . ;)

Ogólnie, beka.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Na koniec owej znajomości po tym że zobaczył temat zostałem bezkarnie obrażony ; ) No cóż widać że z Polski. Lecz na mnie to wrażenia nie robi, oczywiście zaraz ticketa wyślemy, myślę że jak odpocznie to zmądrzeje.

 

 

iyrbntg.jpg

Opublikowano

Heheh.

Naprawdę jak można się do takiego poziomu zniżać...:/

Btw. ostatni ss zasługuje na like :D

egq3SFm.png

 

 

 

 

Opublikowano

Widziałem typa jak wbijał 23 lv ? Oczywiście na SH biegał, szkoda, że nie zgłosiłem :P

 

Pozdro od czerwonych - MeHow

35517.png

35512.png

23471.gif

35043.png

35320.png

35417.png

Opublikowano

Takiego Nooba jeszcze nigdy nie spotkalem Nie dawajcie mu eq Sam niech zarobi

boreksygna.png

 

Sygnaturka Stworzona przez Necrotoss

Opublikowano

Widziałem typa jak wbijał 23 lv ? Oczywiście na SH biegał, szkoda, że nie zgłosiłem :P

 

Pozdro od czerwonych - MeHow

Nie jedyny. Dziś w Topce znalazł się Polak który wczoraj miał niecałe 600rybek, a dziś nagle 1700 coś jeżeli się nie mylę :P FB widzę był włączony, bo mała szansa żeby złowić 1200ryb przez jeden dzień.

 

 

Takiego Nooba jeszcze nigdy nie spotkalem Nie dawajcie mu eq Sam niech zarobi

Nigdy nie dawałem i nie mam zamiaru :) Chyba że ktoś znajomy mnie poprosi.

Opublikowano

hahah dobry ziomek..

pozdr. SkAtE z jinno :)

 

Mam nick PolandMix.. ;x

ahh to do Ciebie dzisiaj pisał MOD żebyś pisał po angielsku z "!" . xdd

Opublikowano

Jacy ludzie ja pierr :D

Fajnie z takimi popisać, można się pośmiać

 

Oby więcej takich na waszych drogach :D

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

  • 4 lata później...
Opublikowano

Przedstawiony w temacie materiał wygasł, dlatego też temat ląduje w archiwum.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...