Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MPCforum pyta - czyli wymyśl swój dział! Część 2!


RMCF1902

Wybierz dział :)  

179 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybierz dzia? :)

    • FIFA
      15
    • Dragon Nest
      15
    • Eligium
      13
    • Grafika 3d
      50
    • Assassin's Creed
      27
    • Gothic
      14
    • Jade Dynasty
      11
    • Star Wars: The Old Republic
      5
    • Haxball
      26
    • Lord of the rings Online
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jedynie Dragon Nest i Elgium zasługuje wygrana.

Inne to jakieś gierki, które skupiają się przeważnie na SP a dadzą dla picu Multiplayer.

Inne to trzeba płacić, a inne to przeglądarkowa, w której steruje sie kapslami by piłke wbić do siatki.

Bez przesady -,-

 

Głos na : Dragon Nest

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Opublikowano

UP@

Inne to jakieś gierki, które skupiają się przeważnie na SP a dadzą dla picu Multiplayer.

Inne to trzeba płacić, a inne to przeglądarkowa, w której steruje sie kapslami by piłke wbić do siatki.

Nie wiesz, nie wypowiadaj się.

Eligium jest stosunkowo nową gierką. Niedawno rozpoczęła się open beta, toteż nie jest ona zbyt dobrze znana. Nie wiem nawet, czy zyska popularność.

Mimo, że HB wygrywa wątpię, by wprowadzili taki dział xD

Opublikowano

Mimo, że HB wygrywa wątpię, by wprowadzili taki dział xD

A niby czemu? Zawsze można robić jakieś turnieje "pod patronatem" MPC. Bugi i "cheaty" też są (wystarczy zobaczyć na jutube). I w dodatku było by to subforum via www a nie "duży dział"

 

@up

Przeczytaj 3linijki wyżej

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Star Wars: The Old Republic

 

Nie wiem po co tu AC. Ani cheatów ani Coopa.

Proszę czytaj następnym razem co zostało napisane...

Propozycje, które miały największe poparcie -.-.

W dodatku z góry powiedziane zostało, że to nie musi być związane z grami czy też z grami na multi itp.

 

 

@Down:

Od dawna zainteresowania nimi nie było.

1334497071-U17330.png

Opublikowano

Wiem o co chodzi i tym bardziej mnie to dziwi, że gra SP bez cheatów i CO-OP'a miała takie poparcie. Bardziej mnie interesuje gdzie zniknęły niektóre działy, np starcraft

Opublikowano

Dlaczego nikt nic nie napisał o Age of Empires Online ?

Jest to najlepsza strategia przez internet jaką znam.

 

Jeżeli byście informacje to piszcie na PW do mnie.

Wszystkie poradniki w "O mnie" i na moim profilu YouTube.


51dd70965ae71.png


!!!HIT!!! -- Pełno klientów na DT nawet na najstarszym kompie bez zamuły!


!!!HIT!!! -- Nowa modyfikacja do Metina FastKill


World of Metin2


Opublikowano

Przyda sie nowe subforum w FA, Glos na Grafika 3d.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

@up

A czemu ty tej gry nie zgłosiłeś?

Jeżeli jeszcze można to ją zgłoszę tak za dwie godziny bo jadę teraz na mecz :).

Wszystkie poradniki w "O mnie" i na moim profilu YouTube.


51dd70965ae71.png


!!!HIT!!! -- Pełno klientów na DT nawet na najstarszym kompie bez zamuły!


!!!HIT!!! -- Nowa modyfikacja do Metina FastKill


World of Metin2


Opublikowano

Co to ma k**wa być?? Tylko 12 głosów na FIFE?? To jakieś żarty?? Pff.

 

PS. Fifa ma wygrać ofc.

86506195548292095751.png

 

exModerator minecraft.MPCforum.pl | exMPC Media Team | exKidModerator SF 09/11

Opublikowano

Dokładnie, słabe.

Z tego co wiem Star warsy są płatne, wątpię że ktoś z tego forum będzie kupował

licencje żeby pograć, najlepsza propozycja to haxball bo tylko w to grałem.

 

Na Brick Force było więcej głosów niż na fife i jakoś nie widzę ;(

 

@edit

Pisałem post przed prośbą o niepisanie ;)

 

 

Tak seryjnie to głosować na grafike 3d, najlepsza propozycja

 

Skontruje to co powiedziałeś.

 

1. Wątpisz, że ktoś będzie płacił? Każdy normalny człowiek będzie płacił co miesiąc i miał satysfakcję, a nie napierdalał w metina, na którego trzeba wydać KUPĘ kasy (na start minimum 1000zł,żeby się liczyć). SW:TOR starter już 180zł + roczna prenumerata 500zł co daje nam 700zł. Za taką cenę można się bawić i bawić i bawić bez wydawania na IS czy inne gówna. Ja jestem zadowolony z tej gry. Kupiłem ją i wyzwiesz mnie od "idiotów"? :)

2. Gra HaxBall co najwyżej mogłaby być subforum via-www.

3. BrickForce. Do minesrafta z tym. Bardzo podobne, aczkolwiek w minesracie się buduję, a w brickforce strzela...

4. Grafika 3D mogłaby być w FanArt.

5. Z twojego postu wynika, że trzeba wywalić 2/3 działow, bo trzeba zapłacić,żeby zagrać. np. dział Battlefield, dział COD, Kretin 2

6. World of Warcraft też jest płatne i jakoś się trzyma więc? :)

Opublikowano

Grafika 3D, myślę, że jest najlepsza z tych wszystkich.. Na Pewno znalazlo by się paru grafików co by "uczyło" innych, w końcu na dobre by wyszło. ;)

Opublikowano

Moim skromnym zdaniem to dział Eligium powinien powstać.

Co pro po tej grafy 3d - jest od tego dział FanART ;)

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...