Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Battlefield 3 - mój sprzęt da radę tylko niskie ?


jajko17

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

W betę BF'a 3 grałem na ustawieniach ULTRA bez problemów, a teraz na normalnej wersji na niskich da się czasem odczuć spadek FPS.

 

Moj sprzęt:

Procek Intel i7 4x 2.80

Karta graficzna GeForce GTX 295

RAM 6GB DDR3 (Gdy klikam na wydajność pisze dostępna 4,5GB)

Zasilacz 500W

 

Czy na tym kompie mogę grać tylko na niskich, i czy jest jakiś sposób(sterownik pod bf3) czy coś żeby lepiej działało ?

Opublikowano

Sterownik jest w wersji beta bodajże tydzień temu wyszedł na Nvidie.

 

Start -> Uruchom -> (wpisz) bcdedit /set increaseuserva 2500

Aby przywrócić ustawienia wpisz bcdedit /deletevalue increaseuserva

Opublikowano

Znalazłem coś takiego:

http://www.youtube.com/watch?v=lCpQDHUZ22M&feature=related

 

To jest moja karta, czy jakaś inna ?

 

Bo jeżeli moja to dlaczego ja nie mam takiego efektu ?

Opublikowano

Jedyne stery nvidii do BF3 jakie znalazłem to są do bety z 2011 roku(GeForce R285 Driver ? Built for Battlefield 3 Beta)

 

Jeżeli ktoś zna nazwę tego co wyszedł tydzień temu albo chociaż jakiegoś z tego roku to proszę o linka.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...