Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przycisk pokazujący/chowający questy


.Fixel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurwa czyta się całą strone, i tylko "Wystarczy wcisnąć ctrl +q"

 

Tylko kurwa geniusze wyobraźcie sobie, że jak tym schowacie, to po teleportacji questy nie pojawiają się ponownie, w przeciwieństwie do ctrl +q...

  • 5 tygodni później...
  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Tu nie chodzi o to, ze mozna ctrl +q, tutaj jest dodatkowy przycisk, ktory ma funkcje chowania na zawsze.

Raz klikniesz na to, i sie schowa do puki go nie zdezaktywujesz

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Tu nie chodzi o to, ze mozna ctrl +q, tutaj jest dodatkowy przycisk, ktory ma funkcje chowania na zawsze.

Raz klikniesz na to, i sie schowa do puki go nie zdezaktywujesz

 

 

wiem..

 

ale co to za problem ctrl + q ? dla mnie ten przycisk jest bez sensu... ale każdy ma inne zdanie.

Opublikowano

Kolego up nie trzeba się wielce znać by to wgrać :) po próbuj i wgraj kto nie spróbuje ten się nie dowie czy nie umie może akurat coś załapiesz i będziesz więcej wiedział :)

Opublikowano

Taak, z wgraniem roota sobie poradziłem, ale niżej jest jedna paczka, documetns.rar w której nie mam pojęcia co było, nie mogę odgadnąć jej zawartości, a co dopiero zmian, które zawarte są w tych pliczkach. :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Istnieje również kombinacja ctrl + q :)

 

Już o tym wspomniałem w tym temacie :D

 

 

Po co robić ten przycisk i mieć clienta pare KILOBAJTÓW więcej, jak można crtl + q ;d ?

 

ludzie z netem 5KB/s będą się sapać o to :3

Opublikowano

Hahhaha. dobre Charon ; D

No cóż, chyba będę się musiał z tym pogodzić, bo jak widać jeste bOoTeeM i nie wiem, że ctr + q chowa questy, bo gram pierwszy raz w metina i nigdy się z tym nie spotkałem.

MOZE BYM WIEDZIAL ALE MI NIKT TEGO W TYM TEMACIE NIE NAPISAL

 

 

OmG. ; D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...