Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Komputer]Co O Nim Sądzicie, Zjara Się ?


FuMoN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A masz konkretny sklep?? np morele.net albo komptronik czy poprostu chcesz mieć a nie wiesz gdzie kupic?? 4000 z monitorem czy bez?

userbar.png

 

 

kapitan.png



ZBIERAM PLUSY!!!

Opublikowano

Słuchaj FUMON..... w jakim sklepie bedziesz kupował tego kompa?? w internetowym czy gdzieś w mieście w sklepiku?? Napisz to złoże ci np w morele.net albo w esc.pl albo jeszcze gdzie indziej...

userbar.png

 

 

kapitan.png



ZBIERAM PLUSY!!!

Opublikowano

Zdecyduj się czy chcesz tego i7 czy i5. Mogłeś od razu mówić, że i5:

 

http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=46551

Opublikowano

NineTales Mowilem ci ze jestem w tym zielony i niewiem ktory jest lepszy i spelnia moje wymagania

 

Sklep To esc.pl W Ktorym Bede Kupywal

 

Jak Zrobic Link Do Tego Esc ? Tej Budowy ? Zeby Inni Mogli Widziec ? :D Musze Byc Zalogowany Czy Jak :D

 

Ta Karta Graficzna

MSI GeForce GTX 560 Ti Hawk 1GB DDR5 /256bit/ 2xDVI/HDMI

Też Może Być Za Tego Twin Froza ?

Proszę O Zrzucenie Ze Mnie Tych %

Opublikowano

FuMoN Kupuje z morele.net jak coś... Procka zmień na Intel Core i5-2500k 4x3.3GHz Według mnie najlepszy ;p A i jeszcze jaki system wybierasz ?? XP , Vista czy 7 ?

Spróbuje ci najlepsze sterowniki załatwić :D

n275S.png

Sygnatura By : Hequito^^

Opublikowano

ivy bridge będą tyle samo kosztować co odpowiedniki z serii sandy bridge ;)

+ Daj "Lubię to" jeżeli w czymś Ci pomogłem.

Opublikowano

Ten FuMoN ma 11 lat... nie zna się kompletnie nic. Pytał mnie co to zasilacz modularny, co to integra. A tak wogóle to na co mu aż 16 gb ramu???

userbar.png

 

 

kapitan.png



ZBIERAM PLUSY!!!

Opublikowano

większość ludzi którzy sie nie znają właśnie mają w kompach 8-16gb ramu i grafika 520GT:D

 

pewnie chce dla szpanu bo grafikiem albo jakims extremalnym programistą to raczej nie jest

Opublikowano

Ja mam Kompa który ma równo 10 lat. zakupiony został w 2002r, i do tej pory zepsuł się z 5 razy, a oto parametry :

 

Procesor: Amd Athlon XP 1700 +, 1x 1.47 GHz

Ram: 512 MB

Napęd: CD tylko odtwarza

Dysk twardy: Ok 80 GB

System Operacyjny: Na początku był Windows 98, teraz Windows Xp Professional

Opublikowano

po co ci procek za 1100 zl? qq

kup na allegro skladaka do 2000 tys i bedziesz mial kompa na 1-2 lata potem uzbieraj kase i kupuj coraz lepszy komputer co 2-3 lata

moje bity elo

Opublikowano

po co ci procek za 1100 zl? qq

kup na allegro skladaka do 2000 tys i bedziesz mial kompa na 1-2 lata potem uzbieraj kase i kupuj coraz lepszy komputer co 2-3 lata

 

Weź spierpapier (specjalna cenzura na KIESZKA) z allegro..

 

Z allegro ni wytrzyma nawet 1 rok. tylko max 1 miesiąc....

 

DOWN:

 

Czyżby rasista się znalazł? :)

Opublikowano

no japa szwabie

zacnie ^^ jak masz kompa z allegro to gratulować głupoty niczego więcej.

+ Daj "Lubię to" jeżeli w czymś Ci pomogłem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...