Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NoName Craft [1.2.3] [WL-OFF] [Surviva] [NON-PREMIUM] [DEDYK]


sylv

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Możecie tak ustawić respown żeby nie wywalało zakażdym razem nie da się wpisać chasła a co dopiero jak wymagacię potwierdzenia chasła.

chasla hahahahah
Opublikowano

O zal znalazlem chyba z 5 skrzyni i kazdej nie mozna otworzyc co za idjota dawal na SURVIVAL BLOKADE NA SKRZYNIE

 

 

 

 

SERWER DO DUPY

ZABILEM KILKU GRACZY TO KURWA OD RAZY O KURWA ALE ZAL ZABIJA ZAL SERWA

Opublikowano

O zal znalazlem chyba z 5 skrzyni i kazdej nie mozna otworzyc co za idjota dawal na SURVIVAL BLOKADE NA SKRZYNIE

 

 

 

 

SERWER DO DUPY

ZABILEM KILKU GRACZY TO KURWA OD RAZY O KURWA ALE ZAL ZABIJA ZAL SERWA

Nawet poprawnie pisać nie potrafisz ...

Opublikowano

Zapraszamy ! Do 9 marca trwa nabór na administratora ! W tym dniu zostaną również podane wyniki !

Opublikowano

Dziś wkońcu pozbyto się lagów (pluginy już są pod wersje 1.2.3) Więc spokojnie możecie cieszyć się grą !

Opublikowano

rzeczywiście dużo mniej lagów. oczywiście tnie tu i ówdzie ale to na każdym serwie jest :] LWC rzeczywiście głupiutki, ale admin napisał

to moj serwer i ja bede ustalal czy jest LWC czy nie. nikt nie powiedzial ze to ma bys zwykly survival

ale i tak zapraszam do gry.

P.S

Sylv mam nadzieje ze powstanie te pomieszczenie do trenowania xD

@Edit

czemu serwer co chwila off??

Opublikowano

Tak i tak napisałem. Bo potem nie rozumiem faktu pisania: Dlaczego ten serwer musi mieć wszystko co tamte ... Co mija się z celem. Robimy survival po swojemu, może nie powinno być lwc ale akurat u nas jest i tak zostanie. Pozdrawiam, PS jutro zaczynamy z serwerem RPG :D Więc grajcie bo adminów wybierzemy ;D !!

Opublikowano

Dzisiaj została wygenerowana nowa mapa, ponieważ doszło do małych komplikacji. Przepraszamy i zapraszamy do ponownej i ciekawej gry ! :D Pozdrawiamy

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...