Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Początkujący i potem bah :(


LeeM.R

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, staty z przed pięciu minut, dobiłem do 25/6 i oczywiście kick by moderator -.-

normalnie sie pograc nie da, nie wiem po co oni to dodali.

 

44770031800873835768.jpg

Opublikowano

Niestety, gracze z tak niskim lvl jak twój często dostają kicki za nic, najczęściej za dobre staty, bo elite widzi takiego gracza i kicka takiego gracza z niskim lvl, bo pewnie hacker.

Wbij wyższą rangę to nie będziesz już tak często dostawał kicków.

BTW. Screen screenem, ale coś takiego bardziej do działu głównego się nadaje

Opublikowano

@up

 

Dodany screen z moimi statami po dwu rocznej przerwie, raczej na główną się nie nadaje :)

Tylko i wyłącznie multimedia.

 

//edit.

 

Nie mam pojęcia czemu przenieśliście to do działu głównego, ale nie będę się wykłócać.

 

@Down

 

Rzeczywiście napisałem w poradnikach, LOL !

Pomyłka ...

Gość _Maxiu_
Opublikowano

O już sie nie chwal tak, podejrzewam że dużo osób po wejściu de elite rooma dostaje kika po 5 sekundach, albo zabiciu elite.

Opublikowano

Subdział poradniki? To powinno być w głównym -,-..

 

Życie zabijesz 2-3 razy elite moda i wylatujesz.

Jak na początkującego 17:2 to dobrze nawet bardzo dobrze ;).

Może cie wywalac za to ze masz dobre staty na niskim lvl'u i mysli ze jestes hackerem.

 

Porada:Nie graj z elite proste.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Nie potraficie przenieś do odpowiedniego działu???

proszę przenieś do: CombatArms.

 

// Od tego są raporty, otrzymujesz 5 % za spam gratz ! / Bebson

1327845619-U359964.jpg

|Helper WarRock|

 

"Docenisz jeśli stracisz.."

 

 

 

 

 

Opublikowano

Kup sam elite / nie graj w roomie z elite i po kłopocie

 

Temat nie wprowadza niczego do działu. EoT

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...