Skocz do zawartości

[Mini-Info]Znowu . xd

Will.

Rekomendowane odpowiedzi

Będziecie Heppy znowu . xD Niby czemu .? Znowu będą darmowe koszulki 6 marca . xD Tak sam jak było z bf'3 :D Ponieważ będzie nowa gra . Ale mogę się mylić ;d

co prawda nie znalazlem jeszcze zrodla ale moze to da troszke nadziei

;)

-

na tym filmiku zaprezentowane jest nowe nakrycie glowy 1691.png + przyjrzyjcie sie koszulce [koszulka z logiem 'N7' czyli Mass Effect 3]

n7me3le_18330.nphd.jpg

niby to nie jest 100% potwierdzenie ze je wprowadza, ale [...] moze.

Lajk dla kolegi , o to chodzi ; d

zródło : Bfhforum.pl

co prawda nie znalazlem jeszcze zrodla ale moze to da troszke nadziei ;)

-

na tym filmiku zaprezentowane jest nowe nakrycie glowy 1691.png + przyjrzyjcie sie koszulce [koszulka z logiem 'N7' czyli Mass Effect 3]

n7me3le_18330.nphd.jpg

niby to nie jest 100% potwierdzenie ze je wprowadza, ale [...] moze.

Raczej wątpię że będą na funds ale to moja subiektywna opinia, fundsów EA nie daje prawie nigdy raz na ruski rok może jakieś 100-300 BF(tak wiem BF, chodzi mi o bf-y) Koszulki mogą być ale

Bronto head to już przesada

@down kiedy dali 3x200 ja pamiętam że było ostatnio 300bf i 100bf w nagrodach

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

Raczej wątpię że będą na funds ale to moja subiektywna opinia, fundsów EA nie daje prawie nigdy raz na ruski rok może jakieś 100-300 BF(tak wiem BF, chodzi mi o bf-y) Koszulki mogą być ale

Bronto head to już przesada

Z tym 100-300 to chyba przesadzasz, ostatnio dali 3x200 + oferta z gunclubu 3x700 dawnej waluty.

Jest jakaś okazja ,ale to do dupyyy , no chyba ,że dali w tym więcej szans na pro broń na zawsze :)

Prosze nie dawać mi warna 5%, ale jak już , prosze napisać na pw gdzie mój błąd , poprawie go . Czemu ? Mam 95 % , bardzo proszę o przeczytanie tego tekstu kida/moda/admina/globala ktory wyszukał gdzieś mój błąd , pozdrawiam .

Oj to raczej już twórcy nie dadzą ponieważ i tak już jest bardzo duże ułatwienie na dostanie "Pro Broni" ponieważ są oznaczone gwiazdką i można zatrzymać maszynę w dowolnej chwili . To duże ułatwienie , co chwilę tam zwykli userzy wygrywają takie bronie i to mnie wkurza bo ja gram a tam strzela z M16 z lunetą do mnie jakiś koleś co ma 8lv podstawowe ubrania i z badziewnymi skilami

Gram w :

Battlefield Heroes , Battlefield Play4Free , Minecraft

Pomogłem? Daj Plusa :)

Co do tej promocji to nie skorzystam ale dali nowy konkurs na "złapanie" dewelopera w nowej koszulce. Był on do dziś do godziny 10 naszego czasu, moje pytanie co to za "a very special prize!" bo nigdy po zakończeniu nie mówią co to było.

| | | | | taniecgitara basowa

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

Co do tej promocji to nie skorzystam ale dali nowy konkurs na "złapanie" dewelopera w nowej koszulce. Był on do dziś do godziny 10 naszego czasu, moje pytanie co to za "a very special prize!" bo nigdy po zakończeniu nie mówią co to było.

W teorii są to kody na fundsy, ubrania lub inne dobroci jak widgety.

W praktyce jest już gorzej, ciężko jest odebrać nagrodę, EA wcale się nie kwapi aby dać ją zwycięscy i często nie ma żadnej.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Mini   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...