Skocz do zawartości

Play,Plus Nowy telefon

koller44

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedługo kończy mi się umowa w sieci plus i tu pojawia się parę pytań ;D

1.Przedłużać umowę i brać nowy telefon?? jeżeli tak to jaki ? chodzi mi o telefon z androidem doładowania po 30zł i mogę dopłacić max 50zł może być nawet na 48miesięcy

2.Przejść do play??

3.Zostały mi 4 doładowania czy mogę przenieść swój numer do play i tam kupić telefon za 1zł ?

z góry dziękuje

Ps:W role wchodzą telefony tylko w mixie abonament odpada

RMCF

Neo V to porządny telefon i nie dostaniesz go nigdzie za xxx doładowania na xxx czas , chyba że w dużej dopłacie ;] Kumpel go ma i odpala gta3 i wgl reszte dobrych gier... ale on dopłacił do niego 500 zł w abonamencie miesięcznym 60 zł ...

narutotagkopia.jpg

Miej wyjebane na wszystko i na wszystkich ! a tym bardziej na wyżej ustawionych mod*** którzy lizali d*psko żeby dostać posadę .

Tylko nie zapomnijcie tego ze play ma może tanio do innych sieci ale za to do playa mają bardzo drogo, sam telefon to nie wszystko

Jeżeli w Twoim temacie znalazła się trafna odpowiedź oznacz ten post klikając "Oznacz jako rozwiązany"

Aby docenić pomoc użytkowników którzy starali się rozwiązać Twój problem kliknij "Lubię to"

Przed założeniem nowego tematu upewnij się że robisz to w "Odpowiednim Dziale"

UP, masz rację, sam go mam i nie mogę się nachwalić ;] mała cena a gry śmigają podobnej jakości jak na Neo V lub na tym SE Walkman.

Niby ma te " 800 Mhz " ale to jest wystarczająco dużo ;]

narutotagkopia.jpg

Miej wyjebane na wszystko i na wszystkich ! a tym bardziej na wyżej ustawionych mod*** którzy lizali d*psko żeby dostać posadę .

Play bierz i nawet się nie zastanawiaj. Ja płacę co miesiąc 39 zł i jestem zadowolony .. Za rozmowy tylko płacisz chyba z 30 gr za minutę i rozmawiasz nawet cały dzień i i tylko te 30 gr bierze czy ileś tam. Tak samo z SMS'ami .. każdego miesiąca dostajesz 350 smsów na wykorzystanie do wszystkich. Bierz ten Play :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Play,Plus Nowy telefon   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...