Skocz do zawartości

pes 12 na komorke

`Reebok4Fun

Rekomendowane odpowiedzi

Dalej mu tłumaczyć...

Kur wa jak masz procka 600 HMz to Ci jak ma odpalić ? mi jakoś na Samsung'u Galaxy Gio odpala PES 12 i NFS Shift i śmiga jak po maśle ;]

Haha, przypomina mi się twój temat , Ten twój telefon vs Galaxy Gio ;* będzie cud jak odpali pes'a 11 ;] na tym HTC.

narutotagkopia.jpg

Miej wyjebane na wszystko i na wszystkich ! a tym bardziej na wyżej ustawionych mod*** którzy lizali d*psko żeby dostać posadę .

Bo jestem z niego zadowolony, podobnie jak kumple...

A gdy widzę takie tematy czemu mi gra nie odpala to mnie H*J strzela..

Pisałem temu gościowi jak pisał temat " Galaxy Gio vs HTC Wildfire S " że lepiej wziąć GIO, ponieważ tak się składa że ja mam GIO a mama ma tego HTC,

Testowałem wszystkie potencjalne możliwości tych telefonów... i wiem że jak zapełnisz HTC kartę 2gb do np 1,7 to będzie się ciął ... a to że nie posłuchał mnie to nie jego sprawa i niech płacze.

A poza tym ten HTC jest dedykowany dla Kobiet. ładny obciach :P

narutotagkopia.jpg

Miej wyjebane na wszystko i na wszystkich ! a tym bardziej na wyżej ustawionych mod*** którzy lizali d*psko żeby dostać posadę .

Bo jestem z niego zadowolony, podobnie jak kumple...

A gdy widzę takie tematy czemu mi gra nie odpala to mnie H*J strzela..

Pisałem temu gościowi jak pisał temat " Galaxy Gio vs HTC Wildfire S " że lepiej wziąć GIO, ponieważ tak się składa że ja mam GIO a mama ma tego HTC,

Testowałem wszystkie potencjalne możliwości tych telefonów... i wiem że jak zapełnisz HTC kartę 2gb do np 1,7 to będzie się ciął ... a to że nie posłuchał mnie to nie jego sprawa i niech płacze.

A poza tym ten HTC jest dedykowany dla Kobiet. ładny obciach :P

omg co za trol

kobiecy to ty masz akcent tirówo jak sie nie znasz to nie pierdol

skoro na yt gosciowi chodzi i na x8 chodzi to musze robic cos nie tak dlatego mi nie chodzi

wiec szczym ryj i chwal sobie nadal tego szajsunga ktory produkuje tostery zamiast pralek

omg co za trol

kobiecy to ty masz akcent tirówo jak sie nie znasz to nie pierdol

skoro na yt gosciowi chodzi i na x8 chodzi to musze robic cos nie tak dlatego mi nie chodzi

wiec szczym ryj i chwal sobie nadal tego szajsunga ktory produkuje tostery zamiast pralek

Ja się nie znam ? " trolu " ? tylko potrafisz przezwać kogoś ? na tyle Cie stać ?

Jeszcze raz wytłumaczy Ci " ciole " bo szlak mnie trafia jak ktoś pisze mi że się nie znam.

SE Xpieria X8 jest na procku o nazwie " Qualcomm " , Gry z Androida działają ( te najlepsze ) tylko na tym procku, gość ma 600 HMz to podciągnął do 800 MHz.

Ty na tym " tosterze " nie masz takiego procka i Ci nie odpali , a ja zrobię specjalnie dla Cb film jak na tym HTC odpalę tą grę ; ***

" Jeśli szajsung produkuje tostery zanim telefonów to czemu smartfony Samsung'a są chwalone ? -_-

" Nie mam Kobiecego akcentu, skąd ten pomysł ? z palca wyssany ? weź poducz się Angielskiego i pooglądaj sobie prezentacje tego HTC, i na początku i na końcu zawsze jest mówione że telefon jest dedykowany dla Pań.

narutotagkopia.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum pes 12 na komorke   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...