Skocz do zawartości

8888 LISTA - metin2- HELP ! :/

DEGOOGLE

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Mam problem bo właśnie próbowałem darmowe sm w metinie brać przez usługi

Podawałem swój numer telefonu i przychodziły mi sms-y że atywowałem usługę i że będzie po 3 razy dziennie coś tam ... :D

Miałem duzo tych aktywacji i przypadkowo usunąłem skrzynkę odbiorczą i nie dezaktywowałem tych sms

Teraz gdy doładuję konto to po jakimś czasie 2-3 dniach konto jest puste

A gdy wyśle sms LISTA pod numer 8888 to przychodzi mi coś takiego :

Podałeś nieprawidłowa lub nieaktualna komende. Sprawdz komende i sproboj ponownie.

Próbowałem wiele razy ale nic nie pomaga .

Moja sieć to T-Mobile

Proszę o pomoc !!!!! :/ :/

powiem Ci tak. pewnie ojebał Cię M2zwierz czy jaki tam pryncypał a jak wyłączyć tą usługę to jest taka opcja, jeżeli masz oczywiście masz konto w orange. a więc tak wchodzisz na stronkę orange.pl logujesz się na swoje konto -> obsługa klienta -> Orange On-line -> usługi (tabelka po lewej stronie) -> wybierasz aktywne i wyłącz takie usługi jak SMS Przychodzący specjalny coś w tym stylu w każdym razie to Ci zabiera kasę z konta. Jeżeli nie umiesz tego zrobić lub masz w innej sieci wyślij email do BOK-u (biuro obsługi klienta ) z prośbą o to aby wyłączyli Ci usługi które pobierają pieniądze z twojego konta też się tak kiedyś wjebałem do serwisu akazzo.pl uwaga na tą stronę złodzieje !!! i jakoś się z tym uporałem sam przez stronę ale tak kombinowałem że zanim to zrobiłem to z 20zł mi zżarło

Chcesz przez wakacje zarobić na elektronikę, bądź inne gadżety? Skontaktuj się PW :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum 8888 LISTA   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...