Skocz do zawartości

[Pomoc]

BosskiRoman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tydzień temu zakupiłem najnowszego Battlefielda 3. Od wczoraj w niego gram i mam taki jeden problem, otóż FPS spadają mi do 15 co uniemożliwa grę. Parametry mojego komputera to:

Procesor :Intel? Core?2 Duo CPU E4500 @ 2.20GHZ 2.21GHZ

Ram: 5 GB

Karta graficzna:GeForce GT 220

Z moich domyśleń wynika, że chodzi o procesor.(staruszek ma 5 lat :D)

Chciałbym abyście mi doradzili jaki procesor kupić by gra chodziła na minimum 50 FPS. Jeżeli to możliwe chciałbym by kwota za procesor nie przekraczała 150 zł. Jeśli będzie on więcej kosztować nie ma sprawy. Proszę o pomoc na pewno odpowiednio nagrodzę :)

Lubie To

fw821y.png
Sygnaturka wykonana przez FailStunt

Dobrze by było jakbyście mi podali taki procesor co mniej więcej pasuje do karty i ramu.Chodzi mi tu o to, że teraz np mam dobra w miarę kartę i dużo ramu a procka mam słabego a nie chce zrobić czegoś takiego ze kupie np procka za 8 stów i potem będzie na odwrót ze karta graficzna będzie słaba i ramu tez bd mieć mało. Myślę ze rozumiecie o co mi chodzi. To ten Intel Core i3 540 3,06 GHz Box by się nadawał?

Lubie To

fw821y.png

Siema. Ej poczekaj gosciu chwilke, mówiłeś ze grasz na grafice low tak ? To OK ale rozdziałka 1600x900 ... Przy tym GPU ... ? Rozdziałka 800x600.

PS. Procek spełnia wymagania minimalne, ale ta twoja karta to bd sie dławić nawet przy 800x600 przypuszczam ...

Spróbuj tak jak mówie, obniżyc wszystko na low a potem zobaczymy ;)

Pomóż innym, nie bądź obojętny ! Jedno kliknięcie a tak wiele może.

1420669638.png

właśnie problem w tym że proc nie spelnia nawet wymagań technicznych minimalnych bo trzeba mieć 2.40 ghz a ja mam 2.20 xD. A karta to chyba dobra jest bo czytem gdzieś ze na poprzedniczce ndivi geforce 8800 gt 512 mb bf 3 by dzialal na najniższych a na gt 220 jest 1 gb czyli 2 razy lepsza. jutro albo potem sprawdzę jak go dławi na 800x600 bo teraz na tele jestem.

@edit

No sprobowalem i dupa blada zwiększa się o 1-3 fps. jak normalnie chodzę to mam po 22 a przy strzelaniu to srednio 10

Lubie To

fw821y.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pomoc]   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...