Skocz do zawartości

S26, poczatek ; d

wPoreNormalny

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc po raz kolejny zwracam się do Was z prośbą. Otóż chciałbym zagrać na nowo w metin2. Od "zera", tyle że problem z postacią. O ile dobrze wiem to na tym serwerze jest wiele wojowników i sur. Moje pytanie jest następujące: którą postać wybrać do gry? Tak aby expiło mi się przyjemnie. Sugerujcie cztery postacie i wyjaśnijcie dlaczego mi to polecacie. Może coś na początek, jakiś drop czy coś w tym stylu? Piszcie.

kochamplastik.png

drop woj body 18 lv aura m1 albo 35 bojow 2x M1 i do m2 ;]

graj ninją dagger albo szamanem smokiem poniewaz tanie eq kozak w pvp i jeszcze autbuff ,

Jeżeli pomogłem to proszę Cię o kliknięcie w stronę www.pajacyk.pl . Ciebie to nic nie kosztuję - innym pomaga .

Mam gdzieś plusy minusy 5 itp ;-)

Do 50 roku życia, bo jak Ci creeper wybuchnie podczas rąbania drzewa to zawału można dostać. 

Wojownik:

Body - bardziej podchodzi pod pvp lecz expic tez sie da.

Mental - lepiej pod exp lecz pod pvp tez jest dobry.

Sura:

Wp - Lepiej do expa, do pvp nie oplaca sie.

Bm - Oczywiscie ze do pvp, do expa nie!

Moja propozycja:

WP, BODY.

Jezeli Ci pomoglem w poscie daj LUBIE TO :)

To Ci nie zabierze duzo czasu jedynie 5 sekund :D

jak grasz od zera, to zameczysz sie expiac bodym. Mentalem bedzie Ci sie lepiej expilo. Jak zrobisz boja, to na metinach sie bedzie dobrze zarabialo i wcale nie gorzej niz bodemu. O eq dla woja nie trudno , bo kazdy robi. Drogie nie jest .

sygnlamborginipro.png

Filmy z Metin2.PL Solar s26

Jeśli chodzi o dropu do Wojownik Mental a Pvp i exp to wojownik body

Raczej na odwrót.

Na początek zrób sobie bodziaka 35lv i bij metki w m2, jak już uzbierasz na jakieś ładne eq zrób sb. Sure BM albo Ninje Dagger. :)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Ja polecam zagrać Wojem Mentalem. Od "zera" łatwo nim grać - mało zabiera na potki i eq (wystarczy dobra broń). Na jego temat znajduje się dużo poradników a co do zarobku to polecam zrobić bodego i od 5lvl chodzić nim na metki, później zrobić boja i na metki w m2. Z rękawicą świetny zarobek, aura stoi chyba koło 1.6kk - 1.8kk.

Wojownik body na 35 lvzrobic boja kupci mu riba +9 sr jak najwieksze smierte +6/9 ebo +9 itp aure wbijac mu na m + i dropic w m2 nan metkach jak juz dorobisz się kasy to wtedy bediesz mogł zrobic np Sure wp i z tej kasy opkupić całe eq :P .

:Pomogłem "Wcisnij magiczny guzik.

na początek wojek body 35lv i na metki w m2

głowna postac sura wp zajebista do expa a szczegolnie do dt kamyki sie bardzo fajnie dropi tzn lepiej niz innymi poniewaz masz przyzzwoite dmg od ostrza i %do pz

i strach na p jest to az 38% ;) no i najwazniejsze moby do cb nie biegna

a kamyki z dt to aktualnie bardzo dobry zarobek

1378747514-U216092.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum S26, poczatek ; d   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...