Skocz do zawartości

Przedłużenie umowy w Plusie.

Nemesix

Rekomendowane odpowiedzi

Elo ;) Mam pewne pytanie. Mianowicie od Plusa dostałem list / ulotkę gdzie jest mój numer, dane na które został kupiony telefon i jest napisane aby przedłużyć umowę. Proponują za to telefon (jeden z pięciu pokazanych na ulotkach). Tylko że problem jest w tym, że wysłałem SMS'a o treści PZ na numer 2585 aby sprawdzić ile mi zostało doładowań. Okazało się że aż pięć (czyli do lipca). I teraz tak - oni to wysyłali do pierwszego lepszego klienta czy może mogę już teraz przedłużyć umowę i dostać komórę?? :D

86506195548292095751.png

exModerator minecraft.MPCforum.pl | exMPC Media Team | exKidModerator SF 09/11

Nokie 500 niee :D Już pisze dlaczego.

Niby procek ma 1,00 GHz ale jest na Symbianie ;x i tu ogranicznik dla gier mój drogi.

Prymitywne ma menu główne, duże ikony i nie wiem czemu przy takim procku ma zacinki ( kumpel z klasy ma i wiem )

Tylna klapa się strasznie rysuje, niby dostajesz 3 klapki, czerwoną , czarną i niebieską... ale się rysuje ...

Trzy przyciski ( dolne ) strasznie ciężko się klika... a gdy masz starą kartę pamięci to nie odczytasz na tym telefonie, bo ja włożyłem swoją 4 gb i wszystko odczytuje a gdy on włożył 4 gb do tej noki nie chciało odczytać a na moim fonie ta jego karta działa ...

I również telefonik ma problemy z odczytywaniem starych plików , np robiłeś zdjęcie na starszym telefonie to na noki nie chce odczytać...

24 miesiące czyli 2 lata po 50 miesięcznie ? na 100% są lepsze fony , napisz jakie możesz wziąć za tą złotówę .

narutotagkopia.jpg

Miej wyjebane na wszystko i na wszystkich ! a tym bardziej na wyżej ustawionych mod*** którzy lizali d*psko żeby dostać posadę .

Hmm, telefony chyba nie służą po to aby na nich grać w gry. Starych plików także nie mam zamiaru otwierać a wielkość ikon, całe menu etc. oglądałem na YT, więc dalej nie widzę wad telefonu :) Jedynie klapka, ale to nie problem..

86506195548292095751.png

exModerator minecraft.MPCforum.pl | exMPC Media Team | exKidModerator SF 09/11

@up

To szykujj kasę xdd

Niby Ci doliczą te 5 doładowań do starej umowy ,ale przy następnym doładowaniu dajmy za ten miesiąc jak będziesz chciał doładować to Ci doładuje ,ale nie przedłuży Ci daty doładowania o miesiąc.

Nie wiem czy to jest przy 5 doładowaniach ,ale ja tak miałem przy ostatnich dwóch.

Teraz pewnie Ci się podoba telefon ,ale za 2/3 miechy Ci się znudzi.

Pozdrawiam ;)

Najbardziej zadawalająca wersja była ta trzecia z tego listu co dostałeś ,ale 100zł miesięcznie to za dużo hehe

Pozdrawiam

hersygna.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Przedłużenie umowy w Plusie.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...