Skocz do zawartości

Nieumiejetnosc gry.

KoFiv6

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka ostatnio przyjechal do mnie brat i dalem pograc mu na moim kontem w lolu. Co prawda troche on grac nie umie, nie wpier**** sie on pod tureta czy specjalnie feeduje. Po prostu grali przeciwko dobremu zespolowi. Nie tylko on mial staty w dupe i jezeli mu pisali ze ma staty 1:5 to pisal im prawde ze nie umie grac i ze sie dopiero uczy. Na nastepny dzien wchodze na moje konto i patrze a tu banik. I tu pytanie do was czy zeby oni musieli mnie zraportowac do supporta to czy musieli krecic jakies filmiki ze pada czy po prostu gm spojrzal na ostatnie staty z meczow, a dokladnie trzech gdzie mialem staty 1:6, 3:2, 1:5 i na podstawie tego dostalem bana. Z gory thx. ;)

może grał przeciwko lub z 4 graczom gadającym na skype i wszyscy go zreportowali, a jak takie cos napisał to tym bardziej

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Kim twój brat grał?

Jest ban za unskilled.

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

76561198014515809.png

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Kim twój brat grał?

Jest ban za unskilled.

To dlaczego rosyjscy gracze którzy grają riven i mają przykładowo staty 0/4 i itemy pod tank'a co rozgrywkę nie dostają bana ? Zbędne stwierdzenie.

Sądzę że przeciwny team był premade, i po prostu dali raporta za pomaganie drużynie przeciwnej / AFK.

Na przyszłość daj mu zagrać na botach, tylko przez niego inni mają przegrane.

To dlaczego rosyjscy gracze którzy grają riven i mają przykładowo staty 0/4 i itemy pod tank'a co rozgrywkę nie dostają bana ? Zbędne stwierdzenie.

Sądzę że przeciwny team był premade, i po prostu dali raporta za pomaganie drużynie przeciwnej / AFK.

Na przyszłość daj mu zagrać na botach, tylko przez niego inni mają przegrane.

Na botach spokojnie wyciska 10:0 nie jest to zadna sztuka... A pozatym az tak zle nie gra.To ze zdarzylo mu sie zwalic 2 mecze to nie znaczy ze nie umie grac i zeby gral na botach. Wogule czego twierdzisz ze to przez niego inni maja przegrane?

Prosba na przyszlosc jezeli odpowiadacie mi na pytanie to czytajcie co napisali inni bo jak juz kilka osob pisze to samo co bylo wyjasnione up to jebnac mozna

ja sadze ze po prostu w Wielkim Trybunale 30 lvl siedzieli ch** (inaczej tego sie nie da nazwac) jakis idiota zreportowal ze Slaby Gracz a jak to trybunaj ch*** dal ze sluszny report i ciesza jape ze dostali 5 pz a ty banik :( takie jest moje zdanie

jk7u34.jpg

Szukam jakis typow do MM'ow w cs;go 

Moja ranga : Gold nova 4 (spadlem z kalacha II)

Oczekuje: Gold nova 4 +

Kontakt : http://steamcommunity.com/profiles/76561198041058543/

moze za griefing ? czyli feed? .

O ile mi wiadomo to ban jest za specjalny feeding np. wbijanie sie pod turret czy cos w tym stylu, ale jak bys moze wczytal sie bardzo w to co napisalem to bys zobaczyl, ze napisalem tam ze nie feedowal specjalnie.

ja sadze ze po prostu w Wielkim Trybunale 30 lvl siedzieli ch** (inaczej tego sie nie da nazwac) jakis idiota zreportowal ze Slaby Gracz a jak to trybunaj ch*** dal ze sluszny report i ciesza jape ze dostali 5 pz a ty banik :( takie jest moje zdanie

Popieram ;_)

Więc było mu zrobić nowe konto, i grał by sobie spokojnie na low levelach.

Nie dostałeś żadnego maila za co jest ban ?

Na ile masz tego bana ?

W ogóle głupia mentalność, skąd mamy wiedzieć za co masz bana ? Szybciej było by, gdybyś napisał od razu do supportu.

Byłeś kiedyś na trybunale ? Widziałeś kiedyś tam powód "słaby gracz" ?

Bóg to twoje sumienie

Nie nie bylem ale czytalem o nim -.-

jk7u34.jpg

Nie nie bylem ale czytalem o nim -.-

ta , to tak samo jakbyś napisał , nie uprawiałem sexu ale czytałem o nim ...

takie argumenty to sobie zostaw dla siebie albo wgl nie pisz

co do tematu , po prostu napisz do supportu albo zobacz na emailu tam czasami coś pisze i tyle

oraz napisz nam na ile ten ban jak na 1-3 dni to nawet nie ma co pisać bo prawdopodobnie nie zdąży nawet dojść a jak zdąży to będą odpisywać tydzień

NJxbd4x.png

co do tematu , po prostu napisz do supportu albo zobacz na emailu tam czasami coś pisze i tyle

oraz napisz nam na ile ten ban jak na 1-3 dni to nawet nie ma co pisać bo prawdopodobnie nie zdąży nawet dojść a jak zdąży to będą odpisywać tydzień

Na koncu napisalem takie jest moje zdanie wiec mozesz sie z nim zgadzac a mozesz nie ja i tak bede takie posty pisal poniewac TAKIE JEST MOJE ZDANIE !:P

jk7u34.jpg

Nie można dostać bana za unskilled playing, natomiast za feeding tak. To są dwie różne rzeczy. Feeding to specjalne umieranie aby "nakarmić złotem" przeciwną drużynę i np. na czacie napisać do przeciwników " I'm making blue come and kill me" a unskilled playing to staranie się pomóc dla naszej drużyny,jednak nie wychodzi to nam,gdyż po prostu nie potrafimy...nie da się za to dostać bana. Pisz do supportu

Więc było mu zrobić nowe konto, i grał by sobie spokojnie na low levelach.

Nie dostałeś żadnego maila za co jest ban ?

Na ile masz tego bana ?

W ogóle głupia mentalność, skąd mamy wiedzieć za co masz bana ? Szybciej było by, gdybyś napisał od razu do supportu.

Brat chciał pograc zobaczyc czy mu sie oplaca wgl marnowac na to meila i zobaczyc jaka to gra czy wgl bd w to gral a na email mi przyslali mysle ze to co kazdemu ze bany sa za bluzganie feedowanie utrudnianie gry i pewnie to ktores z tych ^^ Zapewne pisze to SI kazdemu na emaila gdy ktos dostanie warna.

Po pierwsze nie każdy report sprawdza trybunał , może tak z 20-40 %

po drugie , za unskill ? Na trybunale są ludzie z statami 1/20 którzy nie dostają banów , więc nie sadzę.

Według mnie porostu musiałeś w jednej z gier wkurzyć jakiś team albo przynajmniej 2-3 osoby (czy tam brat , czy co)

ew. mogli cie zreportować za "Nieporozumiewanie się z drużyną".

Ps. Wyślij email do riotu że przepraszasz ale to brat grał ... .

mirajane_tag_by_raaims-d4f56kb.png

Komp:

Procesor: i5-4670k , Karta: Asus GTX 780 Ti , Płyta: ASRock H97 Perf. Cooler CPU: Raijintek NEMESIS

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Nieumiejetnosc gry.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...