Skocz do zawartości

[Problem]12 fps help

lipa122

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. po usunieciu wiatru i dymu na minimalnych ustawieniach mam srednio 12 fps. moze znacie jakies textury obiektow czolgow i moze calych map o niskich wymaganiach. Prosze moze o link jak bylo jakies forum z downloadem takowych textur. Daje like kto pomoze.

Nie będę robił nowego tematu więc się tu wpiszę, też mam podobny problem na początku tego tygodnia zaczął skakać mi ping od 50 do 200-900 i wyżej jednocześnie fps'y zaczęły spadać nawet do zera w ustawieniach miałem zawsze ustawione na średnie i dobrze chodziło ping miał w granicach 50-70 fps'y 30-40 i dobrze się grało płynnie aż do czasu jak napisałem wyżej na początku tego tygodnia się rypło skanowałem, czyściłem, defragmentowałem lecz nic nie pomogło kiedyś też tak miałem pomogł format teraz takiej potrzeby nie widzę. Podam paramerty mojego PC nie jest to jakaś rewelacja ale dało się grać płynnie do czasu.

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2048953

ja mam lapka karta graficzna zintegrowana !!! i co ;p miałem 10-15 fps i tak hm ściągnij wot tweaker i dodatkowa rzecz wejdź w: imie to tylko przyklad Tomek->Appdata->Roaming->wargaming.net->WoT i teraz robisz kopie pliku preferences i otwierasz notatnikiem,szukasz takich 2 linijek

<label> TERRAIN_MESH_RESOLUTION </label>

<activeOption> 0 </activeOption>

to 0 zmieniasz na 2 zapisujesz i wchodzisz do gry powinno ci skoczyć do 30 fpsow jak nic ;p powodzenia jak cos pisz na pw jest to fragment tutka nie ma go na mpc jest tylko link do niego,a i dodam,że ping zmalał mi z około 100-150 do 50-80

Piotr komp dobry jest w miare normalnie powinien na średnich ;p oczyść kompa,zdefragmentuj,usuń błędy hm polecam tak jak wyżej pisali game booster ;p no i zobacz z tym co podałem,a jeżeli masz w planach format to go zrób ;D co do 16-20 fpsów to nie masz jeszcze tak źle ciesz się,że to nie jest 10 fps(da się grać xD)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Problem]12 fps help   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...