Skocz do zawartości

[Pytanie]Czy jest taki super serwer ?

TyskieZPolski

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pexior05

@up

To się nazywa SPAM, nie pisz takich postów bo warna wyłapiesz.

@top

To nie jest wina serwera. Przez jeden tydzień Ci nie dropi, to w drugim będzie dropiło.

Więc to nie wina serwera. Polecam natomiast servery achievment, lub serwery idle. Nic nie robiąc dostajesz itemki, oraz achievmenty.

@up

To się nazywa SPAM, nie pisz takich postów bo warna wyłapiesz.

@top

To nie jest wina serwera. Przez jeden tydzień Ci nie dropi, to w drugim będzie dropiło.

Więc to nie wina serwera. Polecam natomiast servery achievment, lub serwery idle. Nic nie robiąc dostajesz itemki, oraz achievmenty.

To nie jest spam odpowiedziałem krótko na pytanie. Od razu mi dajesz 5 % co za hujowstwo

xtiger54.jpg

To nie jest spam odpowiedziałem krótko na pytanie. Od razu mi dajesz 5 % co za hujowstwo

@offtop

Ja ci kolego powiem tak. Jak dla mnie powinieneś dostać więcej niż 5 % a dlaczego ? 1. Wprowadziłeś użytkownika w błąd 2.Spamujesz .

@top

Nie ma takiego serwera. Na każdy tydzień jest losowy limit itemków do dropnięcia z każdym tygodniem się on zmienia gdyż jest LOSOWY. Jeżeli ci nie wypadnie w ciągu tygodnia NIC to słyszałem że to się kumuluje i w następnym tygodniu dropnie ci WIĘCEJ itemków. Jeżeli się myle co do kumulacji niech ktoś mnie poprawi. Pozdrawiam Candymanik

02a964e007479a4f.png

@offtop

Ja ci kolego powiem tak. Jak dla mnie powinieneś dostać więcej niż 5 % a dlaczego ? 1. Wprowadziłeś użytkownika w błąd 2.Spamujesz .

@top

Nie ma takiego serwera. Na każdy tydzień jest losowy limit itemków do dropnięcia z każdym tygodniem się on zmienia gdyż jest LOSOWY. Jeżeli ci nie wypadnie w ciągu tygodnia NIC to słyszałem że to się kumuluje i w następnym tygodniu dropnie ci WIĘCEJ itemków. Jeżeli się myle co do kumulacji niech ktoś mnie poprawi. Pozdrawiam Candymanik

a kurwa jebcie się gimbusy. Możecie mi dać bana kurwa na stałe. Pojebane forum każdy daje procenty jebać się huje

xtiger54.jpg

Itemy dobrze dropią na każdym serwerze. Itemy nie masz przez dropienie na serwerze, lecz bezpośrednio przez Valve. Przez 11h w ciągu tygodnia możesz zbierać itemy. Jak będziesz grał więcej, nic nie będziesz otrzymywał przedmiotów. Jakby co to ten system resetuje się w każdy czwartek...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie]Czy jest taki super serwer ?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...