Skocz do zawartości

[Q] Pierwszy raz

Scer

Rekomendowane odpowiedzi

Jako tako opiszę ci kilka tych klas.

Recon - jeżeli lubisz snajperskie akcje, ta klasa jest dla ciebie. Choć ostatnio ją troszku spierdolili to i tak będzie twój dobry wybór. Zdejmujesz kogoś z dystansu, dosyć dalekiego, jesteś na wieżyczce... Bach, zatopiony.

Assualt - "zwykły żołnierzyk". Zwykły nie znaczy najgorszy, jest każdym po trochu, najlepiej spisuję się na średni i bliski dystans. Posiada karabiny karabiny szturmowe, C4 i skrzynkę z amunicją.

Medic - Najciężej uzbrojony na bliski dystans, gorzej z dalekim, choć jeżeli masz sokole oko i dobre wyczucie to pozwoli ci walić nawet z kilkunastu metrów... Również ma apteczki, co przydają się na polu bitwy.

Enginner - Siedzimy w ukryciu... jedzie opancerzony wóz, no cóż, dla mnie to pikuś (Pan Pikuś) wyciągam RPG i boom! Tak, tak, posiada RPG, jest niezbędne w walce przeciw pojazdom opancerzonym bądź lekkim. Poza tym posiada również pistolet maszynowy, szybkostrzelne i krótko... jeszcze dodam że potrafi reperować uszkodzone pojazdy swoje jak i nasze.

Pograj trochę każdą klasą, popatrz która cię zadziwi... Pozdrawiam.

10906.png

ja najpierw wybrałęm assasulta i patrzyłem którą klasą ludzie mnie często zabijają, polecam enginner`a bo inne klasy nie mają prawie szans na zniszczenie ciężko opancerzonego pojazdu (ew. assasult z c4 ale to od 13lv) a enginner potrafi to od 1 poziomu.

za pieprznięcie w pojazd dostajesz 300 pkt więc dosyć sporo i szybko nowe levele lecą, rakietnicą też można kosić piechotę na hita

@UP co ty wygadujesz? nawet sniper potrafi rozpierdolić czołg jeśli zna fizykę gry, boostery, Mortar-Strike,spotted action, nawet granatami da się rozpieprzyć, jak masz boostera

tak masz racje ale porównaj 2 czy 3 strzały rpg lub kilka min z granatami które maks.. mogą uderzyć 100 pkt

mortar też jest od 13 czy coś koło tego

Mortar 12, w sumie fakt, granatami max za 200-300, wystarczy żeby rozwalić samochód czy też uszkodzić APC, Mortar nie jest już taki potężny jak kiedyś, RPG to 3 strzały w czołg, najlepiej oznaczać tracer dartem, żeby pomóc inżynierom rozwalić dany obiekt, sam nic nie zrobisz, ale Recon jest właśnie przystosowany do pomocy bardziej niż do niszczenia czołgów, sama nazwa Recon wyjaśnia wszystko :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Q] Pierwszy raz   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...