Skocz do zawartości

[Pytanie]

ReDoUnDo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż szukam dobrego Quick Scoope do CoDa Mw3 , Zainstalowałem: http://www.mpcforum.pl/topic/501889-tut-hack-auto-quick-scope-hotkey/ edytowałem ten notatnik tak jak bylo napisane, tylko, że chciałem ustawić na PPM i się coś popsuło. Teraz jak to uruchamiam to wyskakuje mi błąd, że jest źle ustawione i nie moge tego w żaden sposób edytować. Proszę o link do jakiegoś działającego QS'a lub o pomoc w problemie opisanym powyżej.

Dziękuje

Możesz to edytować w notatniku tyle że nie pamiętam gdzie znajduję się ten pliczek konfiguracyjny.

A już wiem :P w Moich dokumentach masz taki pliczek jak AutoHotkey, klikasz prawym na niego i wybierasz Edit Script.

Hm też próbowałem ustawić na inny guzik niż middle mouse ale też mi wywalało błąd i właśnie poprawiałem sposobem który podałem.

Nie wiem za bardzo co wpisać żeby to było pod innym przyciskiem..(próbowałem masę skrótów i zawsze był fail)

A właśnie może ktoś się orientuje co wpisać żeby działało pod innym klawiszem/przyciskiem?

Oryginał wygląda tak :

F1::suspend

return

$Mbutton::

{

GetKeyState, state, Mbutton, T

if state = D

{

send {RButton Down}

sleep 245

MouseClick,left

send {RButton Up}

send {RButton Down}

send {RButton Up}

}

else

{

MouseClick,middle

}

}

Jak zmienie MouseClick,middle to teorytycznie powinno działać,ale tak nie jest.

65un.jpg

Pomogłem!? Kliknij Lubię to! :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Pytanie]   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...