Skocz do zawartości

Pytanie dotyczące zawodu

Majkietyn

Rekomendowane odpowiedzi

studia techniczne na kierunku automatyka i robotyka , przy okazji przyda się umiejętność programowania, znajomość elektroniki, fizyki, mechaniki ...

@DOWN

to to samo , mechatronika to dział inżynierii a do tego właśnie takie studia są potrzebne

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

ty widocznie też ze swoimi opiniami

Chcesz produkować roboty do układania kostek rubika?;d

ciekawi mnie czy ty byś potrafił zrobić podobne oprogramowanie i maszynę nie mając wiedzy JAK zrobić , przykład bardzo dobry na filmie. dla tych co nie wiedzą to zastosowano algorytm odczytywania kolorów za pomocą kamerki w telefonie, układana ich w logiczną całość i na dodatek napisane wszystko w oprogramowaniu na Android ( procesory ARM ) sterujące w sumie prostym mechanizmem zrobionym ze zwykłych klocków LEGO. takie przykłady robi się tylko w ramach ćwiczeń na zajęciach

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

To taka mała dygresja z mojej strony.

Niestety mechatronika i inne kierunki pochodne nie mają w Polsce wielkiej przyszłości (przynajmniej nie dzisiaj).

Jeżeli już chcesz się zdecydować na takie studia to polecam ostrą naukę języka obcego i planowanie swojej przyszłości poza granicami.

Chyba że interesuje Cię praca czysto akademicka...

f.png

zdziwił byś się, sam potrzebuję w swoim dziale do pracy minimum 2 ludzi po tym kierunku i przy oferowanej płacy podstawowej na początek tylko 5 tys jakoś brak ofert chęci do pracy albo jeśli są to brak doświadczenia w tym właśnie kierunku :/

i tu przychodzi uniwersalność podobnego zawodu bo zamiast jednej osoby znającej zagadnienie trzeba zatrudnić dwie-trzy osoby albo zainwestować dodatkowe środki na szkolenie co obecnie nie jest tanie

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

Chyba ty nie wiesz co mówisz...

Mechatronik- to trochę elektryki,elektroniki,mechaniki i programowania chyba ty poj***ny jakiś jesteś że wierzysz że osoba po takim kierunku dla przykładu po technikum umie minimum 10% tego co pojedyncze osoby na tych kierunkach. Sam jestem na elektryce brat na mechatroniku, to powiem że wie nawet mniej jak 10% tego co ja a jest starszy o rok... więc nie wkręcaj mi tu kitu ziomek.

Oczywiście są wyjątki ale nie liczne.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Pytanie dotyczące zawodu   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...