Skocz do zawartości

[Problem]Brick-Force

lonyy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam witam! Mam do was sprawę gdyż.. zarejestrowałem konto w tj. Brick-Force. Potem zarejestrowałem beta-key do tego konta wszystko działo się wczoraj godzina 20-21 [28.02.12r.] na polskiej stronie BF. Dostałem mail, że dostane info jak gra wystartuje. Nic nie dostałem. Chcąc wejść na B-F.com/pl wyskakuje strona b-f.com/en. Wszystko po angolu. No, ale dobra zarejestrowałem konto bodajże już drugie na ten sam e-mail. Dostałem wiadomość z grą do pobrania. Konto było założone na EU i pobrałem takiego clienta. Wchodząc zaznaczam język polski, po wpisaniu e-mailu i hasła wyskakuje - Nie ma takiego konta - czy jakoś tak. Wkurzyłem się, założyłem 3 konto, wprowadziłem kod beta, i również nie mogę się zalogować. Wiem to takie zamotane, zadawajcie pytania jak coś nie jest jasne odpowiem wam i liczę na pomoc..!

asdasddsaasdasdasd.png

http://www.mpcforum.pl/topic/899624-zlecenie-herb-druyny-pikarskiej/ ZRÓB DLA MNIE HERB - MILION LAJKÓW DO WYGRANIA

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Problem]Brick   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...