Skocz do zawartości

[Problem]Nie mogę usunąć!

Anxtar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niedawno robilem ofety w sponsorpayu i pobralem takiego real playera i przy instalacji trzeba tylko bylo tam ustawic gdzie zainstalowac itp. i w pewnym momencie instalacji byly 2 opcje do wybrania : 25$ cos tam i 50$ cos tam. bylo wybrane 25% odrazu wiec tak wzialem. No i potem odrazu chcialem usunac i gdy probowalem w dodaj lub usun programy pisalo ze blad ale ikona w usun lub dodaj programysie usunela. Potem usuwalem foldery i zostal jeden plik i go nie da sie usunac i pisze tak sprawdz czy dysk nie jest zapelniony lub chroniony przed zapisem oraz czy nie jest uzywany. I jeszcze jak wylaczam kompa albo wylogowuje jest koncznie pracy real playera. Czy bede musial za to placic? Jak to usunac? POMOCY

Sam to miałem , wyłonczyłem go ogólnie menadżerem zadań, i potem poszło gładko.

A propo pobieraczka , sam miałem z nim przygode ;D Raz zapłaciłem i był niezły ochrzan ;x

Prosze nie dawać mi warna 5%, ale jak już , prosze napisać na pw gdzie mój błąd , poprawie go . Czemu ? Mam 95 % , bardzo proszę o przeczytanie tego tekstu kida/moda/admina/globala ktory wyszukał gdzieś mój błąd , pozdrawiam .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Problem]Nie mogę usunąć!   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...