Skocz do zawartości

[Q]Jestem nowy Mam do was kilka pytań :) daje like

Slawolologg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowy w WoT. Nie znam się na tej grze jeszcze doskonale. Mam pare pytań

1.W jaki sposób zarabiać kredyty i exp ?

2.Co najbardziej się opłaca kupić za złoto ?

3.Czy na tym kompie uciągnie mi WoT ? na jakich detalach ile bede miał fps ?

Karta Graficzna : Ati Radeon HD 4870 1gb DDR5

Ram: 8Gb DDR3 1600Mhz HyperCam Kingston

Procesor: Intel core i5 750 2,66Ghz

Internet 2mb\s

4. Jaka jest twoja opinia o tej grze .

1 Kupujesz coraz lepsze czołgi przez co w każdym czołgu są inne zarobki

2 Zależy jak masz 12500 to Lowa a jak 1500 to najlepiej T-25 Lub Matilda (to chyba ten średni )

3 Jak na lapku to na średnich bo mogą być błędy związane z tym prockiem ( wiem z doświadczenia )

4 Gra jest SUPER FAJNA nie chodzi o to aby szybko zbobyć 10 tier tylko poznac taktyki i trochę historii ( opisy medali i czołgów )

@up Dla mnie są na równi bo mam T1HT (na moim) i na koncie taty Tigera

Główne hobby - Jazda Oplem Signum 3.2 v6 2003.
League of Legends - Plat (nickname KiesieK v3)
Minecraft - głównie serwery modowane, pod nickiem "KiesieK"
PC: CPU i5 6600k @ 4.5GHZ, MOBO Z170A Gaming Pro Carbon, CPU Cooler Cryorig H5 Ultimate, RAM Geil Dragon 2x8GB 3000MHZ, GPU Asus Strix GTX 1060 @~2137mhz boost, PSU SilentiumPC Vero M1 600W, Case SilentiumPC Aquarius X70W, HDD 2xBarracuda 500 i 320, BRAK SSD - planowany SM961.<p> 

1 Kupujesz coraz lepsze czołgi przez co w każdym czołgu są inne zarobki

2 Zależy jak masz 12500 to Lowa a jak 1500 to najlepiej T-25 Lub Matilda (to chyba ten średni )

3 Jak na lapku to na średnich bo mogą być błędy związane z tym prockiem ( wiem z doświadczenia )

4 Gra jest SUPER FAJNA nie chodzi o to aby szybko zbobyć 10 tier tylko poznac taktyki i trochę historii ( opisy medali i czołgów )

@up Dla mnie są na równi bo mam T1HT (na moim) i na koncie taty Tigera

Ja posiadam Komputer PC Nie laptop dlaczego na tym procku sa problemy ?

Problemy z prockiem są na lapku bo on nie ma wtedy 4 fizyczne rdzenie tylko 2 (na przykład)jest to aby odciążyć systemy kontrolujące pracę laptopa .

A na PC jest wszystko dobrze

Główne hobby - Jazda Oplem Signum 3.2 v6 2003.
League of Legends - Plat (nickname KiesieK v3)
Minecraft - głównie serwery modowane, pod nickiem "KiesieK"
PC: CPU i5 6600k @ 4.5GHZ, MOBO Z170A Gaming Pro Carbon, CPU Cooler Cryorig H5 Ultimate, RAM Geil Dragon 2x8GB 3000MHZ, GPU Asus Strix GTX 1060 @~2137mhz boost, PSU SilentiumPC Vero M1 600W, Case SilentiumPC Aquarius X70W, HDD 2xBarracuda 500 i 320, BRAK SSD - planowany SM961.<p> 

Witam. Jestem nowy w WoT. Nie znam się na tej grze jeszcze doskonale. Mam pare pytań

1.W jaki sposób zarabiać kredyty i exp ?

2.Co najbardziej się opłaca kupić za złoto ?

Internet 2mb\s

1.W walce.Za zabijanie przeciwnego czolgu,za wygrana bitwe,uszkodzenia tip.

2.Najlepiej premium daje 2x wiecej dos i kasy.

3.Chyba tak.

4.Gra jest bardzo fajna i przyjemna.Ale nieraz zacheca by wydac pare zlotych na premium :)

UggNk9.gif

ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor

http://www.twitch.tv/jugensik

1.W jaki sposób zarabiać kredyty i exp ? za bitwy

2.Co najbardziej się opłaca kupić za złoto ? czołgi (kw-5) i premium

Internet 2mb\s

Według mnie na spokojnie pociągnie :) z >50 fps

Spoko gra, słaby balans, Chcesz być dobry? graj dłużej, skill się prawie nie liczy

1213o.jpg

skill się nie liczy????

No bez jaj, to jest akurat najważniejsza rzecz przewyższająca nawet rodzaj czołgu....

Opinia o grze:

Gram ponad pół roku i się nie nudzę. Sposób na zabicie monotonii? Graj na zmianę 2 róznymi frakcjami/ typami czołgów, a nie znudzi Ci się ;)

signature@501527218-Arthei@eu@106@0@1101garage@501527218@eu@0@321000@-1.png

gram od kilku dni i gierkę gorąco polecam :) początkowe tiery mogą cie przerazić bo często trafiają na gry gdzie nikogo nie zabijesz ale potem jest juz lepiej :> najlepiej zastanow się czy chcesz grać małym,szybkim,zwrotnym czołgiem o dość małym dmg czy średnim czołgiem nieco wolniejszym ale z lepszym kopem czy cięzkim czołgiem z duzym panckiem i kopem ale powolnym :) czy niszczycielem czołgów ktory chowa się po krzakach i bawi się w snajpera,albo w czołgiem artyleryjskim ,wolnym,z bardzo duzym kopem,mniejszą celnością ,z widokiem kamerki celowania z lotu ptaka ... najlepiej poczytaj FAQ :) Nacja obojętnie jaka wszystkie są dobre kwestia taktyki i doświadczenia :>

Feel the beat!

skill się nie liczy????

No bez jaj, to jest akurat najważniejsza rzecz przewyższająca nawet rodzaj czołgu....

Opinia o grze:

Gram ponad pół roku i się nie nudzę. Sposób na zabicie monotonii? Graj na zmianę 2 róznymi frakcjami/ typami czołgów, a nie znudzi Ci się ;)

Liczy się tier/czołg skill jest gdzieś z tyłu

1213o.jpg

1.W jaki sposób zarabiać kredyty i exp ? Grać, grać i grać. Jak najwięcej uszkodzeń zadać się staraj.

2.Co najbardziej się opłaca kupić za złoto ? Nie polecam na początku kupować złota, jak się znudzisz zmarnujesz kasę tylko. Najkorzystniejsze są oferty za przelew. Przy kupnie premium lub wysoko tierowy czołg. Ew. zamienić expa możesz.

3.Czy na tym kompie uciągnie mi WoT ? na jakich detalach ile bede miał fps ? Nie wiem dokładnie ale ok. 40-100. zależy od wielu czynników.

Internet 2mb\s

4. Jaka jest twoja opinia o tej grze . Gra tworzy własną kategorię-z jednej strony fps, strzelanka, rundy[ bitwy] ograniczony czas, z drugiej zawiera typowe elementy mmorpg-poziomy [tiery], hp, daje ci własna wolę. To ty decydujesz co zrobisz. Gra w pewnym sensie rozwija, wymaga myślenia i strategii.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Q]Jestem nowy Mam do was kilka pytań :) daje like   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...