Skocz do zawartości

Pytanie premium

matiop12

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz kupić premke za g1 ? Nie no lol :)

Najlepsze wyjście jest takie : Załóż konto na playspan.com nabij 200pkt. i masz premke gold na 3dni

A jeżeli chcesz kupić G1za sms to prosze tutaj masz TuTa iLoveLive

http://www.mpcforum.pl/topic/519092-tut-jak-kupic-g1-za-sms-na-gamefirst-ss/

POMOGŁEM ? DAJ LIKE

Chętnie ofiaruje pomoc

:)mu_eye11.gif

Powiem ci tak kiedyś była premka bronze [najsłabsza] , natomiast teraz jej niema. Znam dwie strony , których możesz zdobyć premke lub g1 za reklamy. Chodzi mi o Fanup i playspan. Ceny premek są różne . Na allegro sa mniejwięcej takie :

#silver 30 dni 25 zł - 30 zł .

#gold 30 dni 50 zł-60 zł.

Za premium masz przywileje :

&silver - dostęp do wszystkich map , clan , 30 % więcej doświadczenia , + dinary [nie podam ile bo widziałem różnie.] , możesz kupować bronie i inne przedmioty w itemshopie , które są dostępne tylko dla premek. Srebna rama na około twojego herbu. 10 % zniżki przy zakupie na Marketplace.itp.

&Gold - dostęp do wszystkich map , clan , 50 % więcej doświadczenia , + dinary [ więcej niż przy silver] , mp5k red. 20 % zniżki przy zakupie na Marketplace. itp.

xtiger54.jpg

Nawet się nie interesuj nabijaniem punktów na FAN Upie czy playspanie. Nie wbijesz żadnych ptk, bo wszystkie proxy są wyczyszczone, musisz dobiero kupić proxy. A żeby dobre proxy kupić musisz wydać min: 20 dolców na jedną proxę. Fakt są też po 10 dolców 10 proxów ale nikt z forum Ci nie pomoże i nie powie gdzie kupić takie, aby Ci działały.

Sam kupiłem niestety pakiet proxów i nie działa. Lepiej już pójść do pracy na 12 godz zarobić 100zł i jak tak bardzo potrzebujesz premium czy broni to uzbroić się. ( teraz ja na weekend ide i pier**** te proxy). Za te 100zł wystarczy Ci ekwipunku na 2-3 msc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Pytanie premium   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...