Skocz do zawartości

[S] [24/7] [WL] - "Zielone Wzgórze" - Serwer Let's Play :)

Remisia

Rekomendowane odpowiedzi

Zielone Wzgórze

Wszyscy chętni, którzy chcieliby dołączyć do grona „Zielone Wzgórze” zapraszamy do zgłaszania się na ochotnika na tzn. białą listę. Nie zakładamy tam Cuba, dlatego szukamy osób ‘ogarniętych’. To po prostu normalny serwer podobny do „Kanciasta Dolina” Na serwerze często będziemy nagrywać różne (mam nadzieję, że ciekawe) filmiki. Gramy na trybie survival. Głównie chodzi nam o dobrą atmosferę i zabawę. Obecnie jest tam 20 slotów.

UWAGA! Gramy na wersji testowej 1.2, od jutra już na oficjalnym 1.2! Chętnych, którzy chcieliby zamieszkać w dżungli Zapraszamy szczególnie tych, który chcieliby, nagrywać z nami serię Zagrajmy w Minecraft!

Kontakt, oraz zapisy na WHITELISTĘ

Prowadzi je JaneQ wraz zemną .

Skype janeqpl

IP Serwera będziemy podawać, po decyzji o wpisaniu na whitelistę Na razie, wystarczy tylko troszeczkę opisać siebię na czacie, i się do nas uśmiechnąć

TROCHE TECHNIKI:

SERWER DEDYKOWANY VPS na 20slotów (w razie potrzeb kupimy lepszy )

Silnik serwera: Obecnie standardowy Minecraft, Bukkit jeszcze nie został wydany :3

UWAGA! Serwer jest tylko dla posiadaczy orginalnego minecrafta, albo Mineshaftera!

Gdyby ktoś bardzo chciał do nas dołaczyć, a nie posiadał Mineshaftera ani Premium Minecrafta, POMOŻEMY

Pozdrawiamy, i zapraszamy!

Witam, Mój nick to Beige30, jestem raczej ogarnięty, lecz potrafię się wkurzyć ^^ (rzadko). Z ortografią mi idzie raczej dobrze, tak więc nie ma co się martwić ^^ Znam dość dużo receptur craftingu, jednak nie zależy mi na tym ^^. Raczej ogarniam wiele serverów MC ^^ Mam nadzieję, że dostanę się na WH i gdybyście wysyłali mi PW, to proszę też o dokładne wyjaśnienie, na jaką wersję Minecraft'a jest ten server... ^^

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Witam, Mój nick to Beige30, jestem raczej ogarnięty, lecz potrafię się wkurzyć ^^ (rzadko). Z ortografią mi idzie raczej dobrze, tak więc nie ma co się martwić ^^ Znam dość dużo receptur craftingu, jednak nie zależy mi na tym ^^. Raczej ogarniam wiele serverów MC ^^ Mam nadzieję, że dostanę się na WH i gdybyście wysyłali mi PW, to proszę też o dokładne wyjaśnienie, na jaką wersję Minecraft'a jest ten server... ^^

ekhem wyraźnie piszę że jest na wersję 1.2

Witam, mam 15 lat więc i mam własny rozum i raczej ogarniam się jestem po mutacji i bardzo chciałbym dołączyć do "Zielonego Wzgórza" jestem miłą i towarzyską osobą napewno nie porzałujecie wyboru wpisania mnie na WL ^^ czekam na odp... A zapomniałem mam premke ^^

Proszę o zdjęcie kilku %

Fajne

nick: koksu5 (ten jaki mam w grze podam na pw) w mc gram od classica, jestem ogarniety, znam ortografie na 4-5. znam wszystkie recepty bez zazutu oraz jestem wyrozumialy i mam poczucie humoru. Interesuje sie grafika (moge zrobic tam grafike do intra czy cos :)). moje gg 39944210 skype na PW ;)

do uslyszenia (moze jak bedzie nadzieja :D)

#karaczanmoimbogiem

Mam 14 lat gram w minecraft od beta 1.3. Jestem dosc ogarniety w slowach i nieprzeklinam. Nie mam premium ani mineshaftera. Prosze was o dodanie ponieważ mam male doswiadczenie w let's playach bo nagrywalem z takim jednym gostkiem (niebede go reklamowal) Mam nick: Varan. Skype: piter7991

Dziękuje to wszystko ;D

Witam. Gram w mc już 3-2 lata. Ogarniam mikstury,itemy,słowa więc dodaj na wl spox13

LOL Minecraft nie istnieje 3 lat 0.- Nie dodawajcie go ^^

Mam 13 lat

Doświadczenie : gram od wersji 1.7.2

Proszę o dodanie nicku IceLaysPL

Nie mam Mineshaftera ani Premium-a :D :/

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Dodaj Ed3k28 Mam 14 lat gram od wersji 1.5 beta gram ok. 1 roku znam sie na mechanizmach jestem dysortografem jak cos to przepraszam za bledy Mam premium na wersji 1.2.3 Prosze dodajcie do wl umiem nagrywac Let's Playe

Pomogłem ? Zostaw + :) To Cię nic nie kosztuje :D

Oto nasza biała lista. To nie znaczy, że kończymy zapisy do niej, po prostu postanowiliśmy ją opublikować, żebyście sami sprawdzili czy na niej jesteście :).

IP serwera: f3.owncraft.pl:25048

kremowka
koksu5
cytrynpl
przemedark2002
axmpl
julsowa
gostekpro
norkiew
goku3
miszorr
danioplock
varan
sremixs
szuet
rotek123
marchewekpl
zekex
knock1997
plachciu
asaki12
julia_doma
janeq_pl
chupamon
remisia
muphet
vanslavpl
neekser
bati18
serferpl

Witam. Nazywam się Wiktor. W minecrafta gram od wersji beta 1.1. Mam 12 lat. Pomimo iż jestem w młodym wieku umiem się zachować porządnie. Znam wszystkie receptury w minecraft'cie itp. Sam nagrywam let's playe :P Mój nick w MC: Acoid Mój skype: matee19891

Witam

- mam 13 lat

- gram w Minecraft'a od pierwszego dnia 1.5 (czyli prawie rok :3)

- Ogarniam całego Minecraft'a czyli Alchemie Crafting i redstone

- Może nie jestem specjalnie dojrzały ^^ale zachować się umiem

- mój nick w Minecraftcie opos2411

- skayp'a podam już na serwerze

- Licze na miłą atmosferę i kulturę na serwerze , to dla mnie dość ważne :)

Pozdrów ekipę serwera :D

00124127_000.jpg

Witam.Mam 17 lat lat.Gram w Minecrafta od wersji 1.3.Wiem kiedy można pożartować a kiedy jest coś mówione poważnie.Chciałbym wprowadzić na server miłą atmosferę i poznać wiele ciekawych osób z którymi chętnie będzie można porozmawiać.

Mój nick w minecraft: proxis00

Mój skype: jedras19e68

Witam. Mam 17 lat, w MC gram od wersji 1.1 beta (styczeń 2011r.). Potrafię się odpowiednio zachować do danej sytuacji. Szukam servera na którym mógłbym pograć w miłej atmosferze, a nawet może wystąpić w odcinku :).

Mój nick w MC: mambaa (posiadam VIP'a)

Czekam na szybką odpowiedź, pozdrawiam

Witam jestem Andrzej mam 16 lat w minecrafta gram hmm.. zdaje się.że od wersji 1.2 lub 1.3 Jestem ogarnięty nie wstydzę się gadać na skype :P Grałem już na wielu serverach jak i z kumplami Umiem się zgadać z ludźmi.Mój nick w grze to Ahmed lub od niedawna AhmedPolska nie mam premki. Jak coś to mój skypaj xD

sandrzej96

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Siema mam na imię Antek, gram w MC od 1.7.3 ale jestem na prawdę dobrym graczem ;)

Jestem miły pomocny,znam się na wielu rzeczach i mam ciekawe pomysły.

A jeszcze mój nick w grze to: Diamond_Gold

Niestety premium nie mam, ale może niedługo kupię

Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie :)

Zapomniałem mam 11 lat :)

• 2 tygodnie później...

Ponownie można dopisywać się do whitelisty "Zielonego Wzgórza".

Osoby chętne do dołaczenia do serwera, proszone są o napisanie na skype: janeqpl.

Wszystkich dopiszemy jeszcze dzisiaj wieczorem :).

Już niedługo każdy będzie mógł zwiedzać nasz serwer, ale budować będą mogli tylko nieliczni :).

Pozdrawiamy!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [S] [24/7] [WL]   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...