Skocz do zawartości

Selać ryby czy małże?

koxsu

Rekomendowane odpowiedzi

W moim przypadku na Deimosie rybki warte ok,700k a małże 15kk i nie wiem czy otwierać rybki i selać małże czy rybki.

Jak na razie sprzedaje ryby ale może małże są bardziej opłacane? To pytanie dla was jak lepiej zarobić małże czy ryby

Można prosić o ankietę?

Zdecydowalem że bd sprzedawał ryby gdyż wystawię pare po 7kk,700kk i może ktoś się pomyli ;D Wczoraj pod wieczór stawiłem szopa z trzema rybkami po 7kk i jedną za 700kk, gościu 3 po 7kk ominą a za 700kk kupił więc jestem o 700kk w przód.

20 ryb 14kk .

A z 20 ryb z max fartem poleci ci 1 małż , więc lepiej nie ryzykować tylko sprzedawać :)

Ocz. ryby

Jeżeli pomogłem to proszę Cię o kliknięcie w stronę www.pajacyk.pl . Ciebie to nic nie kosztuję - innym pomaga .

Mam gdzieś plusy minusy 5 itp ;-)

Do 50 roku życia, bo jak Ci creeper wybuchnie podczas rąbania drzewa to zawału można dostać. 

ryby... wystawisz shopik na kilka godzin pelen karasi w niezlej cenie i zejdzie raz dwa... a malze? nie ma pewnosci ze cokolwiek z rybek poleci ;] a i cena malzy do ryby szczegolnie na nowych serwerach jest bardzo nieproporcjonalna wiec zdecydowanie rybki.

Pamiętajcie jakby co to gwałcę za pieniądze. Dla znajmoch taniej

1342438901-U0.png

jam jest król nobuf.

można mnie spotkać grającego w metina.

20 ryb 14kk .

A z 20 ryb z max fartem poleci ci 1 małż , więc lepiej nie ryzykować tylko sprzedawać :)

Ocz. ryby

Tzn. Że i tak by miał 1 kk zysku przy Twej logice :)

@Topic Lepiej małże , zajmują mniej miejsca a skoro używasz bota to większy zarobek będzie i tak.

Najlepiej bynajmiej ja tak robiłem , karasie zostawiam otwieram reszte , z tych mandarych moim zdaniem jest wiekszy % na malze ;)

bo zawsze z 10 1 mi leciala chociaż a karasi rzadko ;

Jeżeli pomogłem to proszę Cię o kliknięcie w stronę www.pajacyk.pl . Ciebie to nic nie kosztuję - innym pomaga .

Mam gdzieś plusy minusy 5 itp ;-)

Do 50 roku życia, bo jak Ci creeper wybuchnie podczas rąbania drzewa to zawału można dostać. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Selać ryby czy małże?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...