Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Pytanie związane z NX - Dao Pay


PigmejQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może mi ktoś opisać jak dokładnie polega zapłata w ten sposób??

Kiedyś dzwoniłem odczekałem 30 sec i nic nie uslyszalem więc się rozłączyłem, bo tylko mi żarło z konta, a w instrukcji jest napisane żeby po komunikacie...

Jeszcze jedno, czy jeśli skończy mi się kasa na 1 numerze to mogę dokończyć z 2 ??

tumblr_mriym1VJau1rpem9no1_400.gif

Opublikowano

To jest tak że dzwonisz babka każe ci wprowadzić kod , wpisujesz kod zatwierdzisz i czekasz 2 min (czas zależy od kwoty).

A z tym dokańczaniem to nie,chyba że ci się przerwie połączenie i będziesz musiał dokończyć .

Bo do dao pay się nie połączysz gdy nie masz odpowiedniej kwoty na koncie.

Opublikowano

Strucel dobrze wytłumaczył lecz..

 

Jeszcze jedno, czy jeśli skończy mi się kasa na 1 numerze to mogę dokończyć z 2 ??

 

Mi sie wydaje że można kiedyś mi zabrakło kasy na koncie to zadzwoniłem tam z 2 numeru wpisałem ten sam kod i pasek ładował sie dalej ;)

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Mówi od razu czy po jakimś czasie??

A co do 2 nr to chodzi mi, że mam 20 zł na 1 i 20 zł na 2, a pytam, bo widziałem, że niektórzy pisali co jeśli zabraknie kasy na koncie :P

No i jeszcze jest opcja wznawiania zapłaty :D przekreślone nie aktualne

tumblr_mriym1VJau1rpem9no1_400.gif

Opublikowano

Mówi od razu czy po jakimś czasie??

A co do 2 nr to chodzi mi, że mam 20 zł na 1 i 20 zł na 2, a pytam, bo widziałem, że niektórzy pisali co jeśli zabraknie kasy na koncie :P

No i jeszcze jest opcja wznawiania zapłaty :D

 

Tak dzwonisz a ona od kopa mówi witamy w daopay prosze wpisac kod blabla.

 

 

@down

Ja tam nie wiem wiem że jak mi sie konczyła kasa to brałem od starszej telefon i dokanczałem "transakcje" a ona z tego co pamiętam miała inna siec ;P

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

nn no jak ci się skończy kasa i przerwie połączenie ?:D

 

Jak masz dwa numery z tego samego operatora to je po prostu przelej na konto .

Opublikowano

Macie "lajki", do zamknięcia :)

 

na zgodę autora - eot

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...