Skocz do zawartości

Raport o finansach Kościoła

KochamBlondynki

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczcie:

Pójdzie na taką kolędę, a ludzie średnio dają 50 zł w kopertę(czasem nawet więcej) i z takiej kolędy dla sb ma koło 2k zł ;/

@ Zresztą ministanci (w tym ja, żeby zarobić xD) Na takiej jednej kolędzie wyciągają po 200-300 złotych w większych miastach ( dodam, iż, że kolęda może trwać od 8 rana do 8 wieczora. Średni polak zarobi 120 zł. )

Gość malutki688

Ksiądz zarabia średnią krajową i jedzie sobie kilka razy w miesiącu dorobić za granice. NIEDOPUSZCZALNE.

Kurde nie przesadzajmy.

A dotacje ? To co ksiądz ma za swoją pensję utrzymać siebie i kościół ?

A państwu oczywiście przeszkadza, że % z dotacji nie lecą dla nich...

widac ze masz male pojecie o swiecie.

@topic nie wiem po co ten temat bo to wiadome jest od dawna i nie wiem kogo chcesz tu uswiadamiac

Wiesz co? Poczułem się w tej kwestii urażony i nie zamierzam tego tolerować. To że u was jest ksiądz zbok to nie znaczy, że oni są wszedzie...

Zajebiście mnie nie obchodzi jak bardzo uraziłem twoją katolicką dumę

Co do księdza to nie mam pojęcia jaki jest bo ostatni raz kościół odwiedziłem 9 lat temu i świadomie nie zamierzam się tam udać

s2c77Oa.png

Zajebiście mnie nie obchodzi jak bardzo uraziłem twoją katolicką dumę

Co do księdza to nie mam pojęcia jaki jest bo ostatni raz kościół odwiedziłem 9 lat temu i świadomie nie zamierzam się tam udać

I kogo to obchodzi. To że nie chodzisz do kościoła, nie oznacza że musisz śmiać się / obrażać tych, którzy chodzą.

Bóg to twoje sumienie

Nie mam nic do księży faktycznie troche z tymi pieniędzmi przesadzają ale mnie jako gimbusa huj to obchodzi.

U mnie proboszcz pali a na kolęde taki nawalony winem przyszedł że beka była :D

Teraz zauważam że większość młodzieży w nic nie wierzy ( Ani w Boga itp itd

681731482015096381754.png

Czytaj uważnie, masz Boga na linii.

Naprawde nie wiem po co tak uogolniac...oczywiscie ze w srodowisku katolickim maja miejsce patologie, ale w ktorym srodowisku ich nie ma??? Po drugie jesli ktos postrzega kosciol tylko przez pryzmat jak zachowuja sie ksieza i ile kasy z tego maja, to lepiej tam rzeczywiscie wcale nie chodzic. Kazdy sie skupia na tym co dla niego wazne. A wypowiedzi typu " nic mnie nie obchodzi, ze urazilem twoja katolicka dume" swiadcza jedynie o absolutnej nietolerancji i braku akceptacji dla drugiego czlowieka. To smutne. Dlaczego w innych krajach europejskich moga istniec spoleczenstwa mulikulturowe, gdzie zyja obok siebie katolicy, ateisci, innowiercy i jakos nikomu to nie przeszkadza?Mam takie wrazenie ze teraz w Polsce ogolnie lansowany jest trend, ze fajnie byc antyklerykalem, zobaczymy jak dlugo to potrwa@arko94, powiedz mi, co ci przeszkadza ze ktos chodzi do kosciola, czepia sie ktos ciebie za twoje poglady?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Raport o finansach Kościoła   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...