Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zrobić deszcz w War Rocku


D1widQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten poradnik pokaże wam jak zrobić deszcz w War-Rocku

1. Uruchamiamy War-Rock'a

2. Wchodzimy w opcje "Options"

3. Następnie "Effect"

4. I mamy tam opcje "Rain"

5. Dajemy ON

 

 

Cieszymy się deszczem w War-Rocku

:)

Możliwe że wiele osób to znało ale dla takich co nie wiedzą ;p

 

POMOGŁEM ?

DAJ LIKE

:)

POMOGŁEM ? DAJ LIKE

 

 

Chętnie ofiaruje pomoc

:)mu_eye11.gif

Opublikowano

nie ma to jak pytać sie w szkole jak właczyć deszcz w warrocku a potem na mpc forum wystawić

 

 

@down po prostu sie wkur*****

Click It Or DIE

Opublikowano

Nie rozumiem po co ta informacja, bo to nawet tutorialem nie można nazwać.

O tym wszyscy wiedzą, więc ...

Pozdrawiam.

Opublikowano

nie ma to jak pytać sie w szkole jak właczyć deszcz w warrocku a potem na mpc forum wystawić

 

 

@down po prostu sie wkur*****

 

Co sugerujesz? ;> Że niby ktoś mi to powiedział? Bo nie rozumie o co Ci chodzi

Kto nie wiedział niech ma, napisałem na końcu "

"Możliwe że wiele osób to znało ale dla takich co nie wiedzą"

 

I nie pisz mi tu o jakiejś szkole

POMOGŁEM ? DAJ LIKE

 

 

Chętnie ofiaruje pomoc

:)mu_eye11.gif

Opublikowano

Chodzi , o to że ci co przeglądają opcje to napewno , o tym wiedzią. Co może dasz Tuta jak zmienić roździelczość? Mogłeś po prostu dać Tutoriala z całymi Opcjami

xtiger54.jpg

Opublikowano

na ch*j mi deszcz w War Rocku do szczęścia?ten temat to spam tylko więc like nie daje

 

A może komus znudziła sie nudna i żmudna gra i chce troche zmian ?

POMOGŁEM ? DAJ LIKE

 

 

Chętnie ofiaruje pomoc

:)mu_eye11.gif

Opublikowano

good, wy jak zwykle krytukujecie, znajdzcie cos sami, a nie tylko "Do d*py" "nie przyda sie" pokazal/chcial pokazac cos innego, a wy odrazu kur*a ze cos ze szkoly albo cos ... omg

powiem jednym slowem jak pokemon "ZAL MI WAS" :)

99% idiotów czyta ten opis z ręką

 

 

na myszce xD już nie zdejmuj ZA PÓŹNO ^^

Opublikowano

Deszcz zbytnio sie nie przydaje, bo ogranicza widoczność, ale za to woda(np. na defence zombie) ta ta ulepszona swietnie wyglada i do tego jest przydatna, bo wiecej widzimy

RaVneS - najgorszy mod ever. Tylko życzyć szybkiego odejscia na emeryture :).

 

Trolling/hejting moim Graalem. Feed the troll!

Opublikowano

Witam

Zrobiłem jak kazałeś i wiesz co z tego wyszło dostałem mega lagi,cięło mi grę jak nigdy

Ghost-Rider-flame-chain.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...